1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - gry się tną w FULL HD - pomocy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez terrabith12345, Sierpień 26, 2013.

1. terrabith12345

terrabith12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    siemka mam problem

nagralem PRAWIDLOWO na 100 procent gre crysis 3 , zainstalowalem na dysku i chcialem grac na telewizorze lg smart tv full hd 1080p za jakies 3000zl

i co sie okazalo? ze gry sie TNĄ. crysis 3 po prostu laguje itp

pomyslalem konsola do niczego ale dla pewnosci sprawdzilem u kumpla na Panasonicu full hd 1080p i crysis 3 chodzi aż miło

i teraz pytanie co to moze byc u mnie przyczyna

moze trzeba cos w tv przestawic? cos czytalem o true motion ale nie mam pojecia

pomozcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    A spr w ustawieniach konsoli czy sa roznice pomiedzy 1080p a 1080i. Na tym sam kablu HDMI spr u kumpla?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

4. terrabith12345

terrabith12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    inny kabel, inny telewizor.

tnie sie na 1080p i ,,i''

co to moze byc? moze ktos slyszal czy w lg czy cos sie przestawia?

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pobaw się ustawieniami w opcjach TV - OBRAZ lub w opcjach ZAAWANSOWANYCH OBRAZU.
    Poprzestawiaj MOTION PLUS / MOTION CLARITY - czy jak tam się to w LG nazywa (u mnie w Samsungu jest Motion PLUS) i jest kilka ustawień (na jednych obraz lepszy ale bardziej tnie czy tam laguje, na innych mniej).
    Jednym słowem wszystko ustawiasz w TV, a w konsoli tylko rozdzielczość.
    Druga sprawa to to że nie raz lub częściej niż nie raz obraz na X360 czy PS3 się przytnie i na to już nic nie poradzisz (słaba moc obliczeniowa konsol)

Wczytywanie...

Poleć forum