1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 gry wracają do menu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Timmy, Lipiec 10, 2014.

1. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ostatnio odkopałem z szafy mojego starego xboxa 360 ( Xenon ). Gdy chciałem zagrać w need for speed Most Wanted wyświetlało mi się okienko gdzie pisało coś o aktualizacji, więc zrobiłem aktualizacje :p. Niestety teraz żadna gra nie włącza mi się tylko wraca do menu. Prosze o pomoc, z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Trzeba przerobic konsole

4. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dlaczego trzeba przerabiać? przecież gry są oryginalne + czy jak już trzeba było przerobić na 100 % to czy [poradził bym sobie z tym ( 12 lat )

5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie no jeśli orginalne to nie trzeba nic przerabiać. W czymś innym jest problem. Spróbuj wyczyścić cache konsoli albo usuń z dysku ta pobrana aktualizacje i jeszcze raz odpal grę.

Wysłane z telefonu

6. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak mam usunąć aktualizacje z dysku jak mam tylko kartę pamięci którą już sformatowałem?

7. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jesli gry sa na konsole xbox 360 i masz taki objaw. To konsola raczej nie ma oryg napędu. Jesli most wanted masz z xbox classic (1) nie zagrasz bez hdd.

8. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Most Wanted jest na xboxa 360. Więc co muszę zrobić, by te gry mi działały ( Każda gra wraca do menu ) ?

9. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dac konsole na serwis. Koszt w granicy 150zl lecz czy to oplacalne jak ko sola nie ma takiej wartości

10. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola już raz była w serwisie 2 lata temu z powodu RROD'a, a napęd nigdy nie był wymieniany :/. Skoro jedynym wyjściem z tej sytuacji jest serwis, to chyba dam sobie z tym spokój bo pieniądze nie rosną na drzewach.

EDIT

Zapomniałem dopowiedzieć, że przed aktualizacją jedna gra działała a po aktualizacji już nie :/.

11. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Czy ona byla w autoryzowanym serwisie microsoft? Jesli tak temat jest bardzo dziwny, jeśli w zwyklym serwisie konsol to wymieni9ny zostal napęd

12. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie wiem w jakim serwisie była konsola. Teraz pojawia się pytanie czy jest możliwość sprawdzenia w domowych warunkach czy napęd był wymieniany. Jeżeli naprawdę był to pozostaje mi tylko przerobienie? Bo jak sam napisałeś koszt wymiany jest nieopłacalny. Jeszcze mam jedno pytanie. Czy jest możliwość przywrócenia systemu do stanu np. ze sklepu, aby to gra wymusiła aktualizację?

13. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Podlacz się do xbox live
    Istnieje tez szansa ze zle ci firmware wygrało (konsola miala flash). Jesli chcesz sam sprawdzic poczytaj tutorial pdf w jungleflasher po ang

14. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a dałoby się jakoś zrobić tak, by gry wgrywać na HDD ( zastępczo pendrive ) i grać w gry bez płyt ?

15. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie masz za stara konsolę

16. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli da się tak zrobić tylko na nowszych modelach ? i czy jak przerobie konsole to jest szansa, że nagrane gry będą działać?

EDIT

Teraz wszystko wskazuje na to, że został wymieniony napęd - gry które u mnie nie chodzą u innych odtwarzane są bez problemu, a moja konsola bez problemu odczytuje filmy DVD. Czytałem coś o napędach i natrafiłem na jakiś klucz napędu. Moje pytanie do czego on służy i czy da się w napędzie go zmienić na taki, żeby moja konsola czytała gry? Czy jest jeszcze możliwość, że będe mógł grać na moim xboxie?

17. Timmy

Timmy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Refresh

Wczytywanie...

Poleć forum