1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 + gry!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ero777, Listopad 18, 2009.

1. ero777

ero777 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam do sprzedania Xbox'a 360 Arcade z poprawionym chłodzeniem i wejściem HDMI.
    Xbox posiada wszystkie plomby i naklejki ponieważ mimo że ma nie cały rok był używany przez dwa tygodnie.
    Sprzedaje pełen zestaw taki jak kupiłem w sklepie. W skład zestawu wchodzi również 6 gier:
    PSE 2009, saints row, nfs undercover, smackdown vs raw 2007, pgr 3 i saga supertenis.
    Jestem otwarty co do propozycji cenowych. Wszystkie pytania prosze kierować na: ero777@wp.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. migdallo

migdallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
  4. sebool12

sebool12 Guest

Napisz czy konsola była rejestrowana na xbox.com ?
    Jaki jest napis z tłu konsoli, na prawej naklejce, na jej lewej części nad napisem made in china ? Chodzi mi o napięcia, powinno się zaczynać od 12V==...

Wczytywanie...

Poleć forum