1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 GTA 5 problem prosze o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sidek, Listopad 6, 2013.

1. sidek

sidek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć

swiezak jestem wiec pisze tutaj,

poprosze wszystkich o pomoc i o kazda wskazowke jaka moze mi sie przydac sprawdze wszystko.
    problem wyglada nastepujaca

nagralem plytki gta 5 wiem ze nie to troche niebardzo ale nagralem na zwyklej laptopowej nagrywarce

miesiac czasu gralem w gta i bylo wszystko okej moze raz mi wyskoczylo ze blad plyty oczysc szmatka

teraz mam na 49,5% przejscia gry w ostatniej dostepnej misji przebieram sie za aktora kradne samochod wszystko zgodnie z misja i po przejechaniu minuty wym autem czarny ekran xbox cofa sie do menu poczatkowego i daje komunikat o blednym odczycie plyty przeczysc ja szmatka

pomozecie ????

nagralem wczoraj na nowo druga plyte na verbatimke ode mnie ze sklepu w ktorym pracuje byla zafoliowana i w pudelku wiec noweczka po nagraniu sprawdzialem z ciekawosci i moge do bulu grac bez robienia misji gralem sobie poprostu 3 godziny i bylo okej a tylko wszedlem w ta misje przebralem sie jako aktor zabralem auto i blad w kolto to samo za kazdym razem,

w czym problem na zlej nagrywarce ?? jak tak to chyba przez ostatni miesiac nie powinna gra sie wlaczyc a gralem miesiac codziennie prawie

zle pobrany plik ktory wypalalem na plyte ?? zdaza sie ?? gralem meisiac bylo okej plik gry w abgx360 wszystko zgodnie i pomyslnie

a wiec w czym problem?????

help

Pozdrawiam Rafal

Wczytywanie...

Poleć forum