1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 HDMI ixtereme 1,61 [zbanowany]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Keenzoo, Listopad 12, 2009.

1. Keenzoo

Keenzoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Bardzo proszę o realną wycenę poniższego zestawu :

- konsola xbox360 (nie wiem jaka płyta główna) z HDMI (napęd BENQ)
    - 1 pad bezprzewodowy oryginalny
    - karta pamięci 256Mb oryginalna
    - headset oryginalny
    - drugi headset nie oryginalny
    - oryginalny kabel AV
    - pełna dokumentacja, pudełko itd.

Krótki opis : Konsola jest z 2008 roku, zaraz kiedy ją zakupiłem, od razu ją rozłożyłem, wymieniłem pastę, założyłem nowe wentylatory, zainstalowałem podkładki pod płytę (zmniejszenie ryzyka Rroda). Konsola działa do dnia dzisiejszego bez najmniejszych problemów. Napęd BENQ posiada najnowszy firmware, także gry z wave4 działają bez problemów.

Proszę o pomoc w wycenie tego zestawu. Bardzo proszę o podanie realnej kwoty zestawu, a nie kwoty jaką Ty byś dał maksymalnie :) [widziałem przypadki, że ktoś pisał że może dać 100zł ;) ]

Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    z 300-350 zł więcej raczej nie dostaniesz

4. dawraw14

dawraw14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie potrzebnie w niej grzebałeś , bo mogą myśleć ludzie że miała 3ROD`a :D także 300 a jak znajdziesz frajera to 350 :p

Wczytywanie...

Poleć forum