1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 i druga konsola- pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Peres1992, Wrzesień 16, 2010.

1. Peres1992

Peres1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, muszę przyznać, że kiedyś uległem koledze i swojego nowiutkiego xboxa elite... przerobiłem. Mam zamiar jednak naprawić swój błąd, może nie do końca w sposób szlachetny, ale jednak. Chciałbym kupić drugą konsolę, żeby grać na live, pamiętam jaką frajdę dawał gears of war 2.
    1. Czy nie będę miał problemu z przerzucaniem profili między konsolami i nieprzerobiony xbox wczyta profil z przerobionego oraz pozwoli mi się zalogować do usługi live?
    2. Jak będzie wyglądało kupowanie "zdrapek" na MS pointy i abonament, czy będę mógł je wprowadzić kontem z przerobionej konsoli i grać na nieprzerobionej?
    Narazie tylko te 2 pytania mi się nasuwają, podsumowywując:
    Chciałbym pograć na koncie, na którym piraciłem przez neta, ale na nieprzerobionej konsoli, bym nie miał problemów, szkoda mi moich przegranych godzin. Wiem, że znajdą się osoby, które spróbują mi odpowiedzieć co i jak, ale pewnie będą też takie co będą pisać "Głupiś, po co przerabiałeś jak live ci się podobał"- uległem grzechowi

Wczytywanie...

Poleć forum