Xbox 360 i dwie nowe promocje

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik



Microsoft przygotował dwa nowe dość ciekawe bundle packi. Czyżby obawiał się konkurencji i PS3 Slim w różnych bundle'owych konfiguracjach? Co prawda jedna z ofert dotyczy tylko północnej ameryki, ale zapewne kwestią czasu jest pojawienie się ich także i u nas.


Zestaw dostępny tylko w US i Kanadzie składa się z konsoli Xbox 360 Elite z dyskiem 120 GB oraz dwiema grami. Pierwsza to PURE - świetne wyścigi freestylowe quadów, drugą jest LEGO BATMAN - kolejna część klockowych przygód. Zestaw wyceniony na 299 $ (około 860 zł!) nazywa się Xbox 360 Elite Holiday Bundle i zastanawiam się czy oni już szykują się do świąt, a może już do wakacji? Nieważne, byleby szybko taki zestaw pojawił się u nas - najlepiej za tę samą cenę...







Drugi zestaw, który zapowiedziany został na listopad - i dotyczy całego świata, to zwykły czarny bezprzewodowy pad z dodatkami. Ale diabeł tkwi w szczegółach. 4 pełne wersje gier prosto z rynku Xbox Live Arcade - BOMBERMAN LIVE!, LUMINES LIVE!, MS PAC-MAN oraz GEOMETRY WARS: RETRO EVOLVED 2. Na razie znana jest tylko cena obowiązująca w Stanach Zjednoczonych - 59.99 $(około 170 zł), a zestaw nazywa się nie świątecznie - Wireless Controller Game Pack. [Kroolik]


Xbox 360 i dwie nowe promocje | Konsolowisko.pl
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Zestaw wyceniony na 299 $ (około 860 zł!) nazywa się Xbox 360 Elite Holiday Bundle
U nas i tak nie byłby tańszy niż 1100zł :D
Ale ciekaw jestem czy u nas kiedyś będą takie promocje <marzy>
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
słabe bundle packi, ps3 zapewne będzie miało konkretniejszą oferte ;c
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
Zestaw wyceniony na 299 $ (około 860 zł!)
yyy widze ze pojecie czegos takiego jak TAX (podatek) jest tutaj jakos tak malo uwzglednione ?? :> w USA podatek nie jest podawany w cenie jak w polsce bo jest w kazdym stanie inny

tak wiec tak naprawde cena nie rozni sie od ceny w europie ktora pewnie bedzie wieksza o jakies 50-100 €
 

dodo121_PL

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie ma co liczyć na tak atrakcyjną cene.Chyba że z allegro...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
cena raczej będzie jak zwykłej elitki i wyjdzie przed świętami ale bardziej ciekaw jestem ile będą kosztowac zestawy z dyskiem 250gb:D
 

glizda360

Banned
Użytkownik
Jeżeli chcemy tak tanio to meożemy sprowadzić z USA i grać tylko w gry Region Free
hehe
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tylko raz była tak dobra promocja w Media Markt że aż było głupio nie kupić Xbox 360 Elite za 910 zł (05.2009r) :)
 
S

sebool12

Guest
860?! :O
Szczena mi opadła, ja dałem za swojego Arcade (jasper) w lutym 800zł ;|
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom