1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 i dźwięk 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gary23, Październik 26, 2010.

1. Gary23

Gary23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, opisze może mój problem, niby są poradniki jak podłączyć co z czym gdzie i jak ale albo ja jestem jakiś nie taki albo nie rozumiem. Mam Xboxa 360, kabel z wyjściem optycznym z zestawu, zewnętrzną kartę dźwiękową Creative XFi 5.1, kabel optyczny, głosniki 5.1 Creative Inspire p5800 i ni cholery nie chce to grać.. może mi ktoś doradzić jak osłowi co ja mam z robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Łatwiej podpiąć pod zestaw kina itp. z tymi kompami to zawsze mogą być takie cuda. Trudno ci cokolwiek doradzić jak wszystko dobrze zrobiłeś. Popatrz w ustawieniach karty dźwiękowej. Zmień sterowniki. Sprawdź wszystko jeszcze raz. Zapytaj yahona on na tych sprawach się najlepiej zna.

4. Gary23

Gary23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w ustawieniach? chodzi o to ze to zewnetrzna karta dzwiekowa, podlaczana przez usb do komputera bądź też do konsoli

5. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gadaj z yahone.

6. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    View attachment 38
    Z tego co widać na zdjęciu tej karty jest tylko wyjście sygnału dźwiękowego "optical out"
    Taki sam sygnał wychodzi z adaptera w Xsie.
    Niestety nic nie zrobisz, potrzebujesz sprzęt który będzie miał wejście "optical in" i przetworzy sygnał na dźwięk 5.1

7. Gary23

Gary23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehhh, dzięki za odpowiedź, no to **** blada...

Wczytywanie...

Poleć forum