1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 i dźwięk

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Flesh, Październik 27, 2011.

1. Flesh

Flesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Cześć

Potrzebuję rady a mianowicie posiadam x360 podłączonego do monitora za pomocą kabla VGA i chcę kupić głośniki aby móc bez problemu podłączyć i cieszyć się dźwiękiem bez żadnych trzasków itp. Jakie głośniki polecacie do xboxa proszę o linki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Od siebie mogę polecić Creative Pro-Gamer G500. Do filmów i gier rewelacja, z muzyką też sobie radzi nieźle. Ciężko dostępne, ale na allegro można czasem nawet za 500 plnów kupić. Chyba że wolisz jakieś w drewnie i w ogóle... z amplitunerem i bajerami :)

Tom's Hardware Guide Peryferia i elektronika użytkowa: ProGamer G500 firmy Creative pięknie gra - Wygląd

4. Flesh

Flesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    Nie mam aż tyle do wydania na głośniki nie muszą być znów nie wiadomo jakie wystarczą mi nawet za 80zł ale żebym nie miał tego problemu co teraz mam jak mam x360 do wieży na AUX podpiętego i jak gram to nie da się po prostu czasami grać bo słychać trzaski, dlatego potrzebuję jakieś głośniki żebym mógł je podłączyć za pomocą kabla VGA do x360 na chinch lub na jack 3,5

5. Esdark

Esdark Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam cale kino domowe z Pioneera 5.1 podlaczone przez hdmi i graja w gry akcji jest miazga na glosniejszej grze :) polecam :D

6. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Stylowe Głośniki 2.1 MICROLAB M111 PILOT wys.24h (1873710584) - Aukcje internetowe Allegro

7. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Flesh - a ile chcesz wydać? Ja mam na sprzedaż Genius 6000. Jest to zestaw 5.1 - 200 Watt R.M.S., gdzie 100 przypada na subwoofer, i potrafi zrobić zamieszanie w pokoju. Zestaw jest praktycznie w stanie idealnym, ponieważ jak je ustawiłem po zakupie, tak stoją i od czasu do czasu grają podłączone do kompa, czyli muzyka. Chcę je sprzedać, poniewaz zakupiłem dobre kino z DTS. Oczywiście mówimy o sposobie sprzedaży po przez allegro, aby oby dwoje z kontrahentów mieli tą 100% pewność, że nikt nikogo nie wyroluje. Pozdrawiam, Dominik.

8. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Genius 6000 jest fajny, ma drewnianą obudowę i gra bardzo przyzwoicie (kumpel posiada taki zestaw), więc jak flesh byś się dogadał z kolegą wyżej w sprawie ceny to bierz bez zastanawiania się :)

9. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Dokładnie. Inne zestawy komputerowe, mają plastikowe obudowy, a tutaj jest drewno, i to też dużo daje przy jakości dźwięku. Jak coś, to się Flesh odezwij. Pozdrawiam. (bądź jakby ktoś reflektował to również zapraszam).

Wczytywanie...

Poleć forum