1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 i glosniki 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez korol965, Listopad 16, 2011.

1. korol965

korol965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie co do głośników do xboxa zamierzam sobie kupić takie głośniki GENIUS SW-HF5.1 4000 DREWNO 100W FVAT gwar. 5.1 (1922385151) - Aukcje internetowe Allegro i mam pytanie, z tyłu głośników jest wejście 2 rca, to czy jak podepnę xboxa do tego wejścia to będą grały tylko 2 głośniki czy będzie stereo podizelone na 5 głośników. W tych głośnikach jest jeszcze wejście 5.1 na 6 rca, i czy jest możliwość podpięcia xboxa w tamto wejście. Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. gomezja

gomezja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krapkowice
    xbox zeby mial 5.1 sa dwa wyjscia specjalny kabel do x ktory ma wyjscie optyczne wtedy w systemie naglasniajacym musisz miec wejscie optical in (nie OUT!!!) lud 2 konsola po hdmi do tv i tv ma wyjscie na 5.1

4. korol965

korol965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    audio

Czyli jak podłącze 2 kablami RCA do głośników to będą grały tylko 2 głośniki czy 5 głośników i sub ale bez przestrzennego dźwięku? Przepraszam, za pytanie ale jestem zielony

5. gomezja

gomezja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krapkowice
    nie wiem nie podlaczalem ale nie bedzie to 5.1

6. korol965

korol965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xxx

Dodam, że mam telewizor CRT więc nie ma możliwości podpięcia pd HDMI, nie zależy mi na dźwięku przestrzennym, tylko na tym by ze wszystkich głośników wydobywał się dźwięk

7. Melvin.FoX

Melvin.FoX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    @korol965 - jesli chcesz zeby wydobywal sie z nich dzwiek to nie pisz o glosnikach 5.1 tylko 2.0 :C mozesz polutowac sobie troche kabli i puscic wszystko jakos 2.0 z rozdzieleniem na 6 glosnikow, albo kupic taki rozdzielacz np. na allegro lub najblizszym sklepie ze sprzetem rtv. Nie ma to jednak zadnego sensu :) Bylo trzeba sobie kupic porzadne 2.1 a nie jakies byle jakies 5.1 :C nie masz mozliwosci zeby podpiac po optyku X'a do PCta i potem puscic z tego dzwiek na glosniki?

8. korol965

korol965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. korol965

korol965 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. stux

stux Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Osobiście polecam zestaw genius 5050 v2 po podłączeniu do wejścia game, tv dźwięk jest odtwarzany przez wszystkie głośniki jako stereo.

A jakość dźwięku będzie na pewno lepsza

Wczytywanie...

Poleć forum