1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 i gry-pytanie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matis9988, Wrzesień 18, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. matis9988

matis9988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gałki
    To mój pierwszy post na tym forum :D

Kupuję sobie Xboxa 360 Slim. Konsola jest używana.Gość, od którego kupuję pobrał parę gier przez Marketplace i są one na dysku.Teraz jak ja kupię konsolę i zaloguję się na moje konto Xbox Live to te gry będą działać czy tylko działają na koncie, przez które się je pobierało? Jak będą działać to będą zapisane na moim koncie Xbox Live, że ja mam te gry? Ostatnie pytanie: gość pisze, że gwarancje jest jeszcze na 2,5 roku.Ja słyszałem, że gwarancja na Slimy jest tylko przez rok.Jak to w końcu jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak zrobisz przeniesienie licencji to będa na twoim co sobie stworzysz działać.gwarancja jest tyle ile daje sklep producent. na slimke ja mam rok akurat:)

4. matis9988

matis9988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gałki
    A jakbym się nie logował do Xbox Live to te gry uruchomię, bo one są na dysku?

5. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    z tego co wiem, jak pobierasz grę na jakieś konto to na konsoli na której gra jest pobrana za pierwszym razem ta gra będzie chodzić na wszystkich kontach. przykładowo, kupujesz doładowanie, ściągasz grę i grasz na wszystkich kontach, ale jakbyś chciał odpalić na innym xboxie to musisz na tym koncie które doładowywałeś.

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Gry ściąganie z marketplace są przypisane do konsoli, a nie do konta! A więc możesz ściągnąć gre na jednym koncie, a na 200 innych gra będzie także działać pod warunkiem, że znajdują się na tej samej konsoli.
    A gwarancje dowiedz się na co... bo niektóre sklepy np mają dodatkowe gwarancje ale nie na każdą usterke - tu już musisz się szczegółów od niego dowiedzieć.

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    mam takie małe pytanie to czemu gry nonjag działają tylko z danym kontem i nie ma to spólnego z numerem seryjnym konsoli

8. Thundermasacre

Thundermasacre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tak samo z grą minecraft, zależy pewnie na jakiej aukcji kupisz. Ja mogę grać tylko na koncie które podał mi sprzedawca co już mi się nie podoba i nie będę tak grał. Więc 15zł. mi przepadło i kupuję zaraz za 25zł. gdzie gra będzie działała na wszystkich kontach. Pozdrawiam.

9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Info gratuluje. Odkopałeś roczny wątek

Alert Close

Wczytywanie...
Status Tematu: