1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 i internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kwilos, Czerwiec 26, 2010.

1. Kwilos

Kwilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, planuje jakos niedlugo kupic sobie xboxa, czekam na jakas promocje. Mam pytanie apropo internetu czy jak kupie takie cudo jak adapter wifi, czy bede mogl to podlaczyc do konsoli i bede mial internet normalnie? czy bede musial kabel ciagnac przez 2 pokoje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Adapter WiFi kupuje się właśnie po to, by nie trzeba było tego kabla ciągnąc. :)
    Poza tym to w związku z tym, że adapter WiFi nie jest tani, bo z tego co pamiętam to ok 200zł kosztuje. Może lepiej chwilę się wstrzymać i zakupić najnowszą wersję Xbox'a, która ma wbudowane WiFi oraz dysk 250gb, mniejszy pobór prądu, nowszą technologię, jest przystosowana pod Kinnecta itp. itd a do tego ładnie się prezentuje.

4. zdzinio0

zdzinio0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ale czy kupowanie czegos za 160 zł i gorsza jakość połączenia (nie oszukujmy się, przez kabel mniejsze lagi są) jest bardziej opłacalne? Naprawdę problemem takim jest kabel kupic długi, jeśli krótki nie starcza? :eek: Ja bym się zastanowił na Twoim miejscu :p

6. Kwilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niejest problemem kupic dlugiego kabla bo go mam, ale ciagnac go przez pokoj, potem przez przedpokoj, i nastepnie znow przez caly pokoj az do telewizora/konsoli to niejest dobrym rozwiazaniem na lata:p po pierwsze: nieda rady pozamykac drzwi, po 2: jak ktos zaczepi o kabel to jest nieciekawie, a po 3 wifi jednak jest wygodniejsze. Apropo musi byc jakies specjanle wifi do xboxa? tzn ten adapter?

7. Kwilos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko ze ja szukam jakiejs najtanszej wersji xboxa:p teraz w electroworldzie mialem brac ale zabraklo im za 509zl:)

Wczytywanie...

Poleć forum