1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 i Livebox 2 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jarecki720, Listopad 23, 2012.

1. jarecki720

jarecki720 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam problem ,xbox z liveboxem chcę połączyć za pomocą wi-fi ,konsola z liveboxem się łączy ,jednak podczas testowania połączenia Xbox Live ,sieć jest połączona jednak Internet oznaczony jest jako niepowodzenie ,a stan usług oznaczono jako działające, i jeszcze jedno pytanie jak zaktualizować konsole bowiem
    próbowałem już aktualizacji z płyty i pendrive ,niestety wszelkie sposoby opisane na stronie xbox.com nie działają
    moja konsola to xbox 360 slim 250 gb nie przerabiana

2. Lotnik421 Xbox One

3. NORBIKO

NORBIKO Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    warszawa
    musisz woisać do konsoli klucz jest z tułu liveboxem też posiadam ten model iłącze się przez wi-fi

Wczytywanie...

Poleć forum