1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 ile jest wart?

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez Senek, Maj 1, 2015.

1. Senek

Senek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.

To jest mój xbox 360 slim a ma takie dodatki:
    -Kabel HDMI[nowy]
    -2 Pady bez awaryjne jeden przewodowy drugi bezprzewodowy
    -10 gier: FIFA 13,PES13,PES14,FORZA4,FORZA3,MASS EFFECT 2,HALO 4,GHOST RECON 2,WWE 13,HALO REACH
    -250 gb dysk
    -konsola uzywana, uzywalem ja 6 miesiecy jednak nie az tak ze codziennie tylko sporadycznie, konsola nie ma zadnych rys itd

Ile ona jest warta? Gość na OLX daje mi za nią 370 zł ale z przesylka pobraniowa czyli 400 zł - oplaca sie? Kupilem ja za 600 ale dokupilem jeszcze pare gier.

Konsola na OLX:http://olx.pl/oferta/okazja-xbox-360-slim-250-gb-2-pady-10gier-CID99-ID9SjHz.html

Wczytywanie...

Poleć forum