1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 instalacja xbmc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kristohuliciu, Styczeń 14, 2012.

1. kristohuliciu

kristohuliciu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem nowy i zastaniawiam sie na zakupem xbox 360. Chce go uzywac głownie do odtważania filmow, muzyki i od czasu do czasu zagrać. Używam na komputerze xbmc i bardzo mi sie podoba i moje pytanie, czy na xbox 360 ten program juz jest zainstalowany przy zakupie czy trzeba cos przerabiać, doinstalowywać i czy ten program na xbox bedzie czytał pliki .mkv. Z gory dziekuje za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Pozostaje ci tylko streaming przez Windows media center

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

4. kristohuliciu

kristohuliciu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To po co jest xbmc. Stworzony na xbox a nie działa. Nie rozumiem.

5. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    xbox, nie xbox 360

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

6. michak80

michak80 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłącze się do tematu bo mam to samo pytanie. Chciałbym kupić Xbox 360 Elitę Slim 250 GB. Bardzo zależy mi na XBMC. Czy po zakupie bez problemu mogę zainstalować? Mam możliwość zakupu czystego Xboxa oraz z softem LT + 2.0. Nie interesują mnie pirackie gry. Będę używał tylko oryginałów. Zależy mi tylko na XBMC. Czy mogę kupić nie przerobioną konsole?

7. thomas2549

thomas2549 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam xobxa 360 i pierwszego i właśnie tego pierwszego używam do xbox media center i sprawdza się doskonale, zdziwiłem się właśnie, że do 360 jest mniejsze wsparcie scenowe, trzeba pobierać dodatkowe kodeki z xbl itp.
    Więc jeżeli zależy wam tylko na xbmc to polecam pierwszego xboxa odtwarza wszystkie formaty jak leci oraz pliki txt z napisami i jest dużo tańszy.

Wczytywanie...

Poleć forum