1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 instalowanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mati909, Grudzień 1, 2014.

1. Mati909

Mati909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xbox 360 e 500gb i chce zainstalować gry na pendrive zeby odciążyć napęd Czy moge zainsatlowac na jednym pendrive kilka gier? Czy moze lepiej mieć dysk zewnętrzny i na ńim instalować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na hdd nie lepiej zainstalować?
    Jeśli konsola bez rgh, to i tak płytę w napęd wrzucić musisz, żeby zagrać...

4. koloxd1992

koloxd1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę głupie pytanie odciążyć dysk 500 GB ? to po co ci on ? co chcesz odciążyć ?.
    Według mnie spowolnić tylko. Z portu USB na pewno będzie wolniejsza prędkość niż przez zainstalowany dysk w konsoli sprawdzone i przetestowane porównując moja konsolę z dyskiem 120 Gb oryginalnym a brata pandrive 32 gb pod usb.
    Różnica jest podczas grania sporo . np szybkość ładowania gry większe lagi rozgrywki.
    Ja w swojej wrzuciłem pamięć 32 gb ale tylko z przeznaczeniem na muzykę która podczas gry w fifkę 15 :)

5. Mati909

Mati909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodziło mi od odciążenie laseru w napedzie a na dysku nie moge zainstalwoac poniewaz konsola jest nie przerabiana

6. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież na nieprzerobionych także możesz instalować gry bez problemu. Niektóre nawet tego wymagają

7. Mati909

Mati909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W normalny? Wkładasz płytkę do napędu, wyjdzie Ci gra, zjeżdżasz na kafelek z gry i bodajże pod X jest więcej informacji czy coś takiego i tam będzie Zainstaluj. Niby do czego jest te 500GB w konsoli? Do jaj sobie to tam dali? o_O Potem jak będziesz chciał zagrać w grę to będzie szła z dysku, a płytka musi być tylko dla sprawdzenia (że ta gra jest). Ja tak robię ze swoimi grami.

9. koloxd1992

koloxd1992 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie . Po to masz dysk żeby instalować gry na niej i niektóre wymagają zainstalowania jeśli są to wersje 2 płytowe takie jak GTA V

Wczytywanie...

Poleć forum