1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 - interesujący zestaw;)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez men69, Listopad 14, 2009.

1. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WITAM!

Mam do sprzedania konsolę, z bogatym zestawem akcesoriów. W skład zestawu wchodzą następujące elementy:
    -Konsola Xbox 360, w pełni sprawna, posiada ulepszone chłodzenie Falcon, wyjście HDMI, przerobiona iXtreme, NIE posiada bana fizycznego - tj. można bezproblemowo instalować oraz odtwarzać z dysku gry, korzystać ze swojego profilu i save, data produkcji 2007 - 09 - 03;
    -oryginalny dysk twardy 20Gb;
    -2 oryginalne pady bezprzewodowe;
    -4 akumulatorki Duracell 2650mAh (najlepsze akumulatorki w teście PC Format, wytrzymują ponad tydzień grania!);
    -kabel VGA, który umożliwia podłączenie konsoli do monitora;
    -komplet okablowania,
    -zasilacz;
    -dodatkowo przejściówka umożliwiająca podłączenie głośników komputerowych/słuchawek;
    -oryginalna płyta z 5 grami Arcade;

Ponad to:
    -Na dysku twardym znajdziesz kilkadziesiąt dodatkowych, legalnie pobranych motywów oraz gamercards (na życzenie mogę je usunąć,zwolnić miejsce na dysku);
    -Wgrana najnowsza aktualizacja Dashboaru;
    -Gustowne pudełko od konsoli;)

Cena wywoławcza:400zł
    Link do Allegro:XBOX 360 - Świetny Zestaw! (817453753) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid1995psp

dawid1995psp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chętnie zamienie się ten xbox 360 za Sony PSP Slim&Light 2004 z 3 oryginalnymi grami , oczywiście wszystkie papiery i instrukcje itd. , pudełko , pokrowiec , półtoraroczna gwarancja ?? :D Czekam na odpowiedź :D

4. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie:) Interesuje mnie sprzedaż tej konsoli, ewentualnie wymiana na jakąś dobrą komórkę (z możliwą dopłatą z mojej strony). Pozdrawiam

5. cris420

cris420 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jaszczurowa k. Wadowic
    Przepraszam za offtop. Mam małe pytanko? Ile cali ma tv na zdjęciu ? :rolleyes:

6. sebool12

sebool12 Guest

Konsola była przerabiana/otwierana ? Co masz na myśli pisząc "NIE posiada bana fizycznego" tzn, że jak podłącze do live to wpadnie ban ?

7. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TAK, jest przecież wyraźnie napisane, że konsola jest przerobiona...Co do bana - tak, najprawdopodobniej po podłączeniu do live wpadnie ban (przy obecnej fali banów na live X360 + jakiekolwiek przerobienie/flash = ban na 99%...). Jednak w przeciwieństwie do konsol już zbanowanych na mojej wciąż możesz w pełni korzystać z dysku twardego i wszystkich dobrodziejstw jakie on ze sobą niesie (instalacja gier i ich odtwarzanie bez płyty, korzystanie z save itp.). Pozdrawiam

8. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    BUMP! Zegar tyka, czas umyka - koniec aukcji coraz bliższy!

10. men69

men69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    UWAGA!!! Ostatnie godziny aukcji! Dziś rozstrzygnie się do kogo trafi konsola...Zapraszam wszystkich zainteresowanych do licytacji!

Wczytywanie...

Poleć forum