1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KiLuu, Styczeń 4, 2012.

1. KiLuu

KiLuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. kolejne pytanie. otoz ciagle mi w glowie''xbox,xbox,xbox'' pragne zakupic ten piekny sprzecik na urodzinyy. mam pytania. najbardziej boje sie internetu w xboxie. o to ze trzeba bedzie zaplacic przypuścmy 100 na 12 miesiecy to nie ma problemu ale z jego podlaczeniem.

najbardziej pasuje mi mozliwosc wifi. mam w domu router i chcialbym podlaczyc z xboxem bezprzewodowo . dobrze by dzialal net? niektorzy mowia ze jak przez wifi to slabo net dziala a przez kabel to nie wiem jak. konsola pewnie by byla w salonie na dole a router jest na gorze u brata. nie bede tak kabla przez caly dom przenosil. pomozcie mi jak by ta konsole do neta podczepic;/ pls

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepszy wyjściem jest Wi-Fi, mój kolega ma podłączonego X-a do neta bezprzewodowo i nie narzeka net chodzi normalnie :)

4. rasdel

rasdel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po pierwsze jak chcesz sobie kupić konsole trzeba wybrać jej wersję. Zakładam że masz na myśli nowego silma. Masz router więc bez problemu sobie go do swojej sieci podłączysz. Nie wiem co za głupoty Ci ktoś naopowiadał, że przez wifi słabo internet działa.. owszem im bardziej się oddalasz od routera tym trudniej złapać sygnał ale prędkość będzie taka na jaką pozwala twoja oferta internetowa.
    A jak kupisz FAT to również sobie możesz zakupić wifi do xksia (podłączasz wtedy przez usb).

5. KiLuu

KiLuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki wielkie! nigdy nie narzekalem na uzytkownikow tego forum i jak bedzie plebiscyta na pochwaly dla uzytkownikow to napewno tam bedziecie!
    ulzylo mi i to bardzo. bo przez kabel to byl by moj koniec.. a i jak cos jak na fonie patrzylem (amsung wave 533 jak cos) wlaczalem wifi to mialem 4/5 kresek i to dla mnie bardzo dobrze. dodam ze tak jest na powierzchni calego domu a mam duzy;p dzieki wielkie!

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Kreski nie są wyznacznikiem mocy sygnału, jak masz laptopa zeskanuj siec programem inssider w miejscu w którym będzie stala konsola, bedzie wiadomo jaką będziesz miał jakość sygnału ale pamietaj że z routera sygnał gorzej "idzie" pionowo niz poziomo

Wczytywanie...

Poleć forum