1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 ISO Analyzer 1.0 - probelm

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sla82, Sierpień 26, 2010.

1. sla82

sla82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem. Otwieram obraz, program go niby odczytuje, ale pokazuje tylko kilka plików. Jak daję "extract iso" to tylko te widoczne pliki są wypakowywane. Czy może to być wina Win 7? Próbowałem odpalać w trybie zgodności z Win XP i jako Admin, ale rezultat ten sam. Zrobiłem też test na właściwym systemie Win XP i to samo.

Próbowałem korzystać też z innych programów do rozpakowywania ISO ale ciągle widzi te same pliki co w analyzerze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    moze uzyj wxripper

4. sla82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbowałem. Podobnie jak analyzer wyświetla tylko część plików z iso. Kombinowałem również z aplikacjami bazujacymi na exiso, ale to w ogóle nie chciało ruszyć (avg w ogóle pokazuje cały czas ostrzezenie o trojanie).

Nie wiem czy są jeszcze jakieś aplikacje, którymi mogłem spróbować? Czy ewentualnie może to być wina plików iso (chociaż testowałem już 3 rózne)?

5. sla82

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przekopałem neta i różne fora i nic. Wróciłem do tych pierwszych aplikacji i ostatecznie udało się wxRipperem. Dzieki!

Wczytywanie...

Poleć forum