1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Ixtreme 1.6

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jamal013, Listopad 14, 2009.

1. jamal013

jamal013 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam na sprzedaż zepsutą konsole. Problem polega na tym, iż nie wyświetla się obraz. Cena naprawy problemu to od 50-100zł. Do konsoli dodaję 2 oryginalne pady, 4 baterie duracel 2650mAh, kartę pamięci 256mb, headset i pełne okablowanie z zestawu arcade. Konsola jest to falcon z datą produkcji marzec 2008, kupiłem ją rok temu przed listopadem. Nie miałem z nią nigdy problemów. Jest możliwość zamiany na konsole PSP + dopłata z mojej strony.
    Jeśli komuś to odpowiada to mogę konsolę dać do naprawy w moim mieście w profesjonalnym serwisie, cena konsoli wtedy automatycznie wzrasta o 100zł, gdyż tyle kosztuje naprawa.
    Po więcej informacjii proszę pisać od nr gg: 12650943

Wczytywanie...

Poleć forum