XBOX 360-iXtreme LT na dysku twardym?

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Nie wiem czy to dobry dział i czy można pisać tu o przerabianiu konsol, ale jeśli nie wolno to przepraszam.

Moje pytanie brzmi:

Czy można mieć iXtreme LT na dysku twardym w konsoli? czy otworze na nim najnowsze gry? (widziałem na allegro taką konsolke)
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
To pokaż taką . Lt to oprogramowanie do napędu, nie dysku . Możliwość uruchamiania gier z dysku to przerobka Jtag i pewnie to widziałeś .
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Żeby mieć Lt+ musisz sflaszować napęd , może przeczytałes stacja dysków.
Podaj linka do aukcji chętnie oblukam.
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Bo to opis konsoli , to się tyczy do całości , a nie do dysku.
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
a otworze na tej przeróbce najnowsze gry? (AC:B, CRYSIS2 itp)
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Co do AC:B nie wiem , ale C2 powinno dać radę , spytaj się o datę produkcji ,coś ta cena mnie nie pokoi.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
coś ta cena mnie nie pokoi.
To jest licytacja ;p

Jezeli to jest LT, a nie LT+ to nie uruchomisz gier z AP 2.5. Dopytaj sie dokladnie jaka to przerobka.
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
a na Ixtreme LT+ 1.1 pogram we wszystko?
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Licytacja licytacją, ale ciekawe czy by żałował jak by ktoś go kupił za 389zł , same pady to ok 140zł, a ceny minimalnej nie ma.


Tak pograsz we wszystkie nowości (póki co).
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
a jeżeli np. mam konsole z Ixtreme LT+ 1.1 i wyjdzie jakieś nowe lt, to Ci co przerabiają konsole mogę zastąpić stare lt nowym?
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
tak
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
data produkcji to: 2008-07-15. Nie działają gry z zabezpieczeniem AP 2.5. Gry: FIFA 11, NBA 2K11, FABLE 2, FABLE 3, BLUR, NEED FOR SPEED HOT PURSUIT, TEST DRIVE UNLIMITED 2, TEKKEN 6, MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE, STREET FIGHTER IV, LEFT FOR DEAD 2, ARMY OF TWO: THE 40TH DAY, SPIDER-MAN SHATTERED DIMENSIONS.


To mi odpisał :p
 

Do góry Bottom