1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox 360 jak nówka hdmi 3 gry // wysyłka gratis

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez BaveR, Sierpień 4, 2014.

1. BaveR

BaveR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam bardzo serdecznie na mojej aukcji. Dzisiejszego dnia do sprzedania posiadam konsole Xbox 360 SLIM 250GB. Konsola została zakupiona 15 lipca 2013 roku. Osobiście jej stan oceniam na bardzo dobry, wręcz celujący. Konsola nie posiada żadnych zadrapań czy też uszczerbków ze strony technicznej. Zakupiłem ją tylko i wyłącznie pod GTA V więc zatem konsola nie była zbyt długo używana. Po drodze chwilkę pograłem w fife 14, to wszystko. Do zestawu dołączam oczywiście oryginalnego bezprzewodowego pada - jego stan również oceniam na celujący - nawet posiada fabrycznie naklejaną naklejkę, również sama konsola takową nalepkę posiada - co może wskazywać tylko na to, że na prawdę dbam o przedmioty. Do zestawu dorzucam osobno zakupiony kabel HDMI (idealny pod telewizor czy też monitor), a także trzy gry - GTA V (edycja specjalna posiada dodatkową mapkę oraz metalowe pudełko, niestety kod ze środka został już wykorzystany), a także GTA IV oraz FIFE 14 (wszystkie gry jak nówki, pudełka zresztą tak samo). Wszystkie papiery są na swoim miejscu wraz z paragonem. Niestety z tego co się dowiedziałem, gwarancja na wersje SLIM trwa jedynie rok. Więc gwarancja straciła ważność kilka dni temu. Cena jaką chce za wyżej wymieniony zestaw to jedyne 750zł + DARMOWA WYSYŁKA. Z góry przepraszam za jakość zdjęć. Spowodowane jest to tym, że po prostu nie posiadam zbyt dobrego aparatu - oczywiście zdjęcia są w 100% realne. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące aukcji to serdecznie zapraszam na forumowe PW.

Najważniejsze informacje:
    • Wersja SLIM 250GB
    • STAN JAK NOWY
    • 3GRY; GTAV, GTAIV, FIFA14
    • OSOBNO ZAKUPIONY KABEL HMDI
    • CAŁKOWICIE DARMOWA WYSYŁKA
    • CENA TO JEDYNE 750Zł // W TYM WYSYŁKA

2. Lotnik421 Xbox One

3. BaveR

BaveR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam. Cenę zniżam do 630zł, kwota jest już stała.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witaj mogę zaproponowac za konsole bez gier 450zl. Z grami jakies 550zl

5. kliminho

kliminho Świeżak Świeżak

Polubienia: