1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 jaka wersja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marlon12, Lipiec 16, 2013.

1. marlon12

marlon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany zakupem xboxa 360 do kwoty 500 zł. Jako że jestem całkowicie zielony i nie znam się na wersjach jego podzespołów, postanowiłem się was poradzić.

Proszę was o polecenie dobrych wersji z allegro lub jeżeli sami sprzedajecie, również zaoferujcie tutaj.

Do tej kwoty oczywiście preferuje sprzęt używany najlepiej z dyskiem, bo nowe z czego się orientuje kosztują ok 580 zł.

Generalnie jestem zainteresowany wersją slim ze względu na wifi, ale może doradzicie mi coś innego lub poradzicie na co zwrócić uwagę. Jakieś daty czy nazwy podzespołów?

znalazłem takie coś

Data produkcji:2011.08.25 napęd LITEON 12V 9,6 A 5V 1A

co myślicie o tym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum