1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360. Jaki mam model płyty głównej?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karol.k93, Marzec 12, 2011.

1. karol.k93

karol.k93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jest to mój pierwszy post na forum, czytałem regulamin, ale jednak proszę o wyrozumiałość w razie czego. :)
    Kupiłem wczoraj Xbox-a 360 250gb z grami Alan Wake i Forza 3. Czytałem jeszcze przed kupnem, że najlepsze płyty główne to Jaspery, więc zanim poszedłem spisałem jaki ma być amperomierz, końcówka zasilacza i jego moc.
    Jednak na x-ie były takie dane podane: 12V-10,83A, 5V-1A. Również końcówka zasilacza była inna niż na obrazku z porównaniem różnych wersji.
    Data produkcji konsoli to 2010 07 18. Na pudełku była jeszcze taka nazwa Xbox 360 Prem1P Bundle Box 360.
    W związku z tym mam pytanie czy płyta w mojej konsoli to jasper czy może jakaś inna?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Masz konsole Slim, a nazwa plyty glownej to Valhalla czyli najnowsza

4. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    A czy czasami nie kupiłes najnowszego ixa 360 slim??

EDIT: Kolega wyżej mnie uprzedził, faktycznie masz slima, wskazuje na to dysk 250GB

5. karol.k93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest to konsola kupiona w tesco za 843zł w promocji ( nie chcę robić reklamy), nie umiem stwierdzić czy jest to najnowszy model, ponieważ się nie znam za bardzo na x-sach. :)
    Czy ta płyta główna Valhalla jest awaryjna (podatność na 3ROD itp.), jak wypada w porównaniu z jesterami?

6. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie dysk wskazuje tylko data produkcji, do jaspera czy innej konsoli tez mozna dac 250gb dysk

Jaspery to starsze konsole od Slima, one sie roznia wyglądem i nie tylko z reszta jaspery juz nie sa produkowane prawie od roku

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/porownanie-arcade-premium-elite-slim-60432.html

Co do RROD to na jasperach zostal on praktycznie wyeliminowany, a w slimach tak samo

7. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaki masz kolor konsoli? Jak jest czarna to masz slima.

8. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A jaspery to nie byly czarne, ehh szkoda gadac

9. karol.k93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak konsola jest czarna. Czyli ten Valhall z racji tego, że jest nowszy, jest też lepszy/ taki sam jakościowo jak jasper?

@down:
    Ok, dzięki doczytałem już :)
    Dzięki wszystkim za pomoc.

10. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Tak, poczytaj sobie link ktory ci dalem normalnie jest to przyklejony temat na samej gorze dzialu Dla Świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum