1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 jako dysk multimedów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez @d@m, Lipiec 19, 2012.

1. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tematów takich jak ten widzę że jest dużo, ale jakoś nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, mianowicie, posiadam konsolę xbox 360 kinect z dyskiem 250 gb, nie chcę na dysku w laptopie trzymać zdjęć muzyki i filmów, a moje pytanie jest takie czy mam możliwość zgrania zdjęć muzyki i filmów na dysk xboxa? jeżeli tak to czy filmy będą odtwarzały się z napisami? ewentualnie jeżeli się nie da to czy mogę podłączyć dysk zewnętrzny do konsoli i za pomocą xboxa odtwarzać filmy, zdjęcia i muzykę z niego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    konsola nie odpali filmu z napisami, możesz je wtopić w film. Jak podłączysz dysk zewnętrzny do konsoli to ta wykryje tylko 16GB i możesz nie znaleźć swojej muzyki filmów i zdjęć. zawsze możesz wrzucić to na pena

4. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. powiedzmy że się uda wtopić napisy do filmu, w sumie dużo ich nie mam, ale jak przegrać filmy, muzykę, zdjęcia na dysk konsoli? usb, wifi, czy po kablu lan też gdzieś widziałem taki sposób. :lemo:

5. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To inaczej, posiadam przejściówkę sata na usb, udaje mi się podłączyć fizycznie dysk do laptopa, nawet program xploer360 wykrywa że podłączony jest dysk mogę przejżeć zawartość, ale czy za pomocą tego programu, ewentualnie innego (Party Buffalo Drive Explorer) można cokolwiek wrzucić na dysk?

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Niestety nie. To znaczy skopiować możesz ale konsola nie zobaczy takich plików

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm, kurcze założyłem nowy wątek w dziale dla świeżaków odnośnie dwóch partycji na dysku, ten już do zamknięcia.

-=SETH=- //ort

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum