xbox 360 jako odtwarzacz filmow z pendrive128gb

oleja12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam taka pytanie sprawe mam pendrive 128 gb i chce zeby xbox 360 sluzyl mi jako odtwarzacz filmow teraz pytanie jak mam format plikow na pendrive fat 32 to moge ogladac filmy tylko do 4 gb a wiekszosc filmow jakie mam to od 8-15 gb w formacie mkv jak zrobie pendrive na format HFS+ to jak nagram te wieksze filmy to widzi same foldery nie widzi filmow? czy ktos ma pomysl jak to zrobic ? Moj xbox to 360 slim dysk 250 gb przerobka lt3.0?
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Format filmu no na przykład avi i wtedy wczyta film bez problemu.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Można.
1) Nie stosowałem ale kiedyś obiło mi się o uszy takie coś......Pena robisz na FAT32, ale jest taki program który powoduje że plik MKV będzie pokazywać że ma rozmiar mniejszy niż 4GB mimo że ma np 8. Program ten jest na PC i na PC robisz tą operację z oszukaniem rozmiaru pliku. Nie pamiętam tylko jak się on nazywa

2) Podzielić MKV na częśći nie większe jak 4GB

3)
Format filmu no na przykład avi i wtedy wczyta film bez problemu.
ale na AVI to traci na jakości i sporo. Po to się używa MKV aby był obraz Żyleta
 

oleja12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem tak na sezon letni dosc czesto biore xboxa na dzialke i tam mam tv bez usb i chce poprostu zabrac pena zgrac filmy zabrac xboxa jechac wlaczyc i zeby dzialao niechce mi sie dzielic i tak dalej ten wiadomo czemu na tym hfs +nie dziala bo ogolnie xbox odtwarza mkv ?
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
Xbox nie odtwarza mkv , albo że jest przerobiony na rgh
 

oleja12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
to czyli jak bede mial format plikow na pendrivie hsf+ i bede przerabial wszystkie filmy z mkv na avi to wszystko powinno byc ok ? tak ?
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerobiona konsola sama w sobie nie obsługuje MKV, chyba że jest przerobiona na RGH (chip) wten czas używasz programu xmplayer-0.0.4 lub FFPlay. Jeśli nie masz RGH czyli używasz microsoftowego odtwarzacza w konsoli, on obsługuje AVI ,MPG, WMV, czyli musisz konwertować z MKV na jakiśinny format, albo od razu używasz filmów w tych formatach.

http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/system/audio-video-playback
 

Do góry Bottom