1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 jako prezent.. i pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VILLU666, Grudzień 21, 2010.

1. VILLU666

VILLU666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    witam dawno sie nie interesowałem nowymi xboxami i przeróbkami bo sam mam x36 z czasów ixtreme 1.4 a potem skusiłem sie jeszcze na 1.61 (albo 1.6i sam już nie pamietam co to..)
    ostatnio znajomy spytał jakiego ma kupić xboxa dziecku a ja mu nic konkretnego powiedzieć nie umiałem stad moje pytanie: czy tego nowego xboxa 360 (tego cichszego czarnego) można już przerabiać na jakieś ixtreme czy LT ? czy nadal to jest zalezne od producenta napędu?
    prosze o pomoc bo już w ogóle nie siedzę w temacie (i nawet rzadko przy konsoli ;) )

pozdrawiam i wesołych świąt! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Tak . Poleć swojemu znajomemu xboxa slim da się go przerobić. Teraz jakoś ma być lt+ (chyba) . Ale wiem na pewno że konsolke da się przerobić

4. azux

azux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam najnowszego xboxa slim :) oraz powiedz znajomemu aby dokupil kinect do tego heh :)

5. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    z wiadomych mi zrodel(tego forum) aktualnie x360 slimki sie nie da przerobic na lt+... nie potwierdze Ci tej informacji na 100%, ale tak mi sie tylko wydaje :p

6. azux

azux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dla Slima flash jest możliwy tylko dla konsol z napędem LITEON soft 9504 lecz dla 0224 juz nie :)
    Tutaj maly tutorial :) Pozdrooo
    http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/tutorial-jak-zrobic-flash-nowego-xbox360-slim-70276.html

Wczytywanie...

Poleć forum