1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 jako time machine do Maca

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez @d@m, Lipiec 27, 2013.

1. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio przy porządkach w szafie odnalazłem swojego Xboxa 360 ma on fabrycznie zainstalowany dysk 250 gb, gwarancja się skończyła więc noszę się z zamiarem odblokowania konsoli i tu pojawiają się moje pytania:
    1) Czy po odblokowaniu będę mógł używać konsoli jako sieciowy dysk na filmy, zdjęcia i muzykę, oprócz gier oczywiście, które zamierzam instalować bezpośrednio na dysk
    2) Gdzieś się doczytałem że po odblokowaniu będę mógł podłączyć drugi dysk do 1,5 TB to prawda?
    3) Czy sprawdził ktoś czy po odblokowaniu konsoli będę mógł korzystać z niej jako Time Machine do Mac osx 10.7.5

Najprawdopodobniej odblokowanie będzie za pomocą RGH

Przeprzaszam jeżeli powielam pytania, może odpowiedzi już były jednak nie znalazłem jednoznacznej, konkretnej odpowiedzi w szczególności do pkt. 3 :)
    dziękuje z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Możesz używać gonjako dysku sieciowego po smb. Ale jak to będzie działać nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skracając pytanie do jednego punktu, chciałbym alby moja konsola służyła jako serwer multimediów dla mieszkania, osiągnę coś podobnego po odblokowaniu? :devilish:

Wczytywanie...

Poleć forum