1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 jasper 320gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Smok'e, Lipiec 22, 2013.

1. Smok'e

Smok'e Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Konsole posiadam już od dwóch lat, nie było żadnych problemów z nią, regularnie czyszczona wewnątrz z kurzu, przerobiona najnowszym LT 3.0 nie zbanowana. Kolor konsoli czarny metalik limitka :)

Do konsoli dodaje:
    - 2 pady (bezprzewodowe), 1 kontroler guitar hero,
    - Gry oryg. Battlefield 3, Guitar Hero WOR, kop: Forza Horizon, F1 2012, Dead Space 3, Dead Island i wiele innych.
    - Dysk 320GB.
    - Zasilacz.
    - Nagrywarke IHAS, bez problemowo nagrasz najnowsze tytuły na swojego xboxa
    - Kabel HDMI
    - USB PROOB v3, bez problemu przerobisz lub usuniesz przeróbkę.
    - Konsola, Jasper bez awaryjna.

Gwarancja 3 miesiące na konsole, wiem ze bez problemu podziała jeszcze kilka latek :) Jak o czymś zapomniałem to dopisze lub pytać.

Cena jaka mnie interesuje to 550zł, możliwość wystawienia na allegro lub odbiór osobisty poznań

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek Burak

Jarek Burak Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dam 500 z wysyłką, chętny przez allegro, odezwij się na : jarekburak1@gmail.com
    Wysłałbym PW, ale nie mogę nigdzie znaleźć :)

Jakiego koloru pady?

4. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ile z wysyłką?

Wczytywanie...

Poleć forum