1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Jasper 60GB LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez razor91, Marzec 27, 2014.

1. razor91

razor91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Do sprzedania posiadam konsole Xbox 360 z główną Jasper. Konsola posiada przeróbkę LT 3.0(Konsola nie jest zbanowana). Stan techniczny konsoli oceniam na 10/10 nie przegrzewa się, chodzi bez zarzutu, posiada normalne ślady użytkowania. Do zestawu dołączam:
    - Oryginalny Pad Microsoft(biały), którego stan oceniam na bardzo dobry, posiada niewielkie ślady użytkowania.
    - Słuchawki Headset Xbox 360 w stanie bardzo dobrym
    - Zasilacz.
    - Kabel AV.

Za wszystko chciałbym 400 zł. Wysyłka na mój koszt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ziele98

Ziele98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie chicalbys sprzedac samego dysku 60 gb ? Daje okolo 70 zl

4. razor91

razor91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Sprzedaje komplet niestety.

5. Maksiuuxd

Maksiuuxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli jest kupiec na dysk to jakbyś zmienił zdanie to mogę kupić za 350 zł z przesyłka ewentualnie 360. Dysk juz mam wiec nie potrzebny

Wczytywanie...

Poleć forum