1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Jasper, frezzy w grach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sawran, Październik 12, 2010.

1. Sawran

Sawran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Na wstępie powiem że poczytałem już na temat frezzów wiec od razu powiem że xbox, stoi niczym nie przykryty w wolnej przestrzeni nic nie zasłania wentylacji ani tym bardziej nic na nim nie stoi, gry wgrywam na hdd jest to jednostka 120gb i mam wolne ok. 50gb miejsca. Firmware iXtreme 1.61 Non Stealth Dashboard jest to ten po którym już wyszła wersja czytająca z pendrive.

Przechodząc do sedna sprawy, czasami zauważam spadek fps, np. w Darksiders gdzie walczyło się ze Stygianem na dużej pustyni zauważyłem też to w Halo Reach gdy było trzeba zestrzelić z wyrzutni rakiet statek covenants, było tam trochę ognia, wyrwa w ścianie i statek na niebie któremu było trzeba pokazać jak działa grawitacja :D. Czy jest to oznaka że Jasper sie zaczyna psuć czy po prostu spadki płynności spowodowane tym że za dużo się dzieje ? Dzieje się to w nowych grach jak widzę, wiec może już producenci gier wysysają z niej ostatnie soki co powoduje spadek fps ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    to w końcu masz freezy ? że konsola Ci się zacina czy spadki fps'ów ?

to chyba normalne, że czasem są spadki fps'ów ZAWSZE tak się dzieje, kiedy w grze dużo akcji,efektów wyskakuje.

4. Sawran

Sawran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Spadki FPS, czyli gra zwalnia, tak jak to się dzieje na PC gdy ma się za słaby sprzęt do gry.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    odłącz dysk i sprawdź czy jest poprawa
    jeżeli tak to problem z dyskiem lub wyczyść cache dysku
    jeżeli nie to tak jak piszesz gra wyssała Xa do ostatnich soków
    moze tez byc przegrzewanie sie Xa ,ale jak to Jasper to raczej wykluczam ten problem

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wątpię aby jakaś gra która jest na rynku wysysała z xboxa soki,nawet jestem pewien,że nie,I u mnie ani u mojego kumpla nie ma takiego czegoś,może to coś u ciebie.

Wczytywanie...

Poleć forum