1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Jasper, kto ma? jak długo ma? i czy warto ją mieć?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 10, 2010.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mam wielki dylemat.
    Dlaczego?
    Bo chciał bym kupić jakiegoś jaspera tylko bardzo boję się tego rrod. A mieć konsole na której będę mógł grać tylko 1-2 godziny dziennie to trochę mało..

Mam Xboxa 1 , PS2 i gram czasami na nich po 3-5 godzin i nic (Xboxa mam już 3 lata, PS2 2 lata).

Dlatego pytam się Was, którzy mają tą konsolę:
    1 Jak długo ją macie?
    2 Polecacie ją?
    3 Zepsuła się już Wam?
    4 Jak długo gracie?
    5 Kupiliście ją, czy mając ją teraz znów kupilibyście ją? Bądź dalibyście sobie spokój z tą konsolą?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja konsoli nie posiadam, ale grałem na niej kilkadziesiąt razy i mniej więcej wiem o co chodzi.

A więc jeżeli kupiłbyś konsole Jasper to nie masz obaw o zespucie, na 99% nic się z nią nie stanie. To samo się tyczny nowej wersji Slim która ma jeszcze inną technologie z innym zasilaczem.

Xbox 360 jest bardzo ok. W skali do 6 dałbym jej 5+. Ma plusy/minusy:
    + tania
    + dużo gier
    + xbox live chodzi bardzo płynnie --> brak lagów
    + wygodny pad

- płatny xbox live

Ja dla mnie to na tyle.

4. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    mam Xbox Elite Jasper 120GB i gram różnie ale jak grałem raz 6 godzin to lekko ciepły
    więc o roda się nie boje .

5. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    1. Ja moja mam od stycznia 2010.
    2. Oczywiscie, ze tak. Dla mnie koronnym argumentem jest pad. Na pierwszy rzut oka niby nic wielkiego, ale pad od PS3 tak strasznie zle lezy mi w rekach, ze nie moge skupic sie na grze...
    3. Nie i oby sie nie zepsula.
    4. Ja ogolnie to gram ok. 3 godz. dziennie, ale ostatnio chodzila ok. 8 i byla lekko ciepla.
    5. Gdybym mial teraz kupowac to tez kupilbym Jaspera, bo Slim'ki za drogie a na PS3 nie chce patrzec ze wzgledu na ten pad....
    Takze jak najbardziej doradzam ci kupno X360 obojetnie w jakiej wersji. ;)

6. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. 2 miesiące
    2.I to bardzo,to super konsolka
    3.Nie i na pewno się tak nie stanie
    4.Czasem chodzi nawet po 6 h i jest chłodny,3-4 godz dziennie to minimum
    5.Oczywiście,na 100%

7. xaxon

xaxon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Konsolke mam dokładnie od 12. 02.2009 ( takich dni się nie zapomina, to jak pierwsze riki tiki ;p) wiec pnad 1,5 roku. Narazie wszystko jest 100%. Ziewchy zaliczyłem moze z 8 razy ( z czego polowa na FAR CRY 2 :/) a poza tym działa cacy. Co do grania to zalezy od wolnego czasu. Czasem godzinke lub jak dzis ok.7 h i za chwilke kontytuacja "czelendzu" do ok 3 w nocy. Ile czasu przepracowala - nie wiem, 36 gier zaliczonych i bedzie wiecej ;D. Z 360 spokoju sobie nie dam, ale jesli pytasz czy warto ja kupic to TAK. Nad SLIM sie nie zastanawiasz???

8. Darosław86

Darosław86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    1. od maja tego roku.
    2. jak najbardziej :)
    3. nigdy nie miałem z nią problemów, raz się tylko zawiesiła. Wystarczy zapewnić jej ok 30 cm przestrzeni z tyłu i nic się nie grzeje.
    4. różnie, przeważnie od 2 do 4 godz.
    5. kupiłbym ponownie bo jest tańsza od ps3, więcej gier wychodzi na nią, ma lepszego pada i obecne wersje (slim i jasper) są praktycznie bezawaryjne.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ogólnie konsolka będzie leżeć na tym stoliku gdzie teraz mam telewizor. A telewizor pójdzie na ścianę (dziś kupie uchwyty do mocowania na ścianę) a półka pójdzie albo w lewo bardziej :)

Co do tego kup slima to:
    Kupił bym slima ale nie miał bym później kasy na gry. Wiadomo nowe gry około 180 zł (+ wysyłka bo z allegro). A w moim mieście nie ma nigdzie salonów gdzie sprzedają używane gry.. A mój komp za nie długo też nie będzie umiał uciągnąć wszystkich gier na Full Detalach dlatego przychylam się bardziej do jaspera.

10. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jakie 180zł,za ok 100zł ,masz grę tak wyje...wyrąbistą w kosmos,że nie powiem.Miejsce dobre,nie będzie się grzać.Zresztą co się martwisz,masz przecież 3 lata gwarancji ;D Mówisz gry za 180zł,ja wole poczekać aż stanieją i grać w inne,must have za małą kasę:
    1.Gears Of War 2
    2.Halo 3
    3.Halo 3: ODST
    4.GTA 4+Dodatki
    5.B:BD 2
    Zanim je przejdziesz,te za 180 będą chodziły po 100 z groszami,więc nie warto przepłacać...

11. Darosław86

Darosław86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
    Na stoliku może być ale zapewnij konsolce przynajmniej 20 cm wolnej przestrzeni z tyłu żeby miała prawidłową wentylację.
    Co do slimki to od 13 października w Auchan mają być wersje 250 gb z Alanem Wake i Forzą 3 za 1050 zł, rozważyłbym na Twoim miejscu tą propozycję :) no i jak kolega wyżej napisał jak poczekasz trochę od premiery to gry kupisz za ok 100 zł.

12. ColoringWyso

ColoringWyso Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja konsolke mam 2 miechy i jest bardzo fajnie.
    Nie grzeje się praktycznie , jest tylko lekko ciepła mimo że 10 cm za nią stoi telewizor.
    Jedyny minus poza płatnym livem , to jej dźwięk , naprawdę granie z płyty w niektórych momentach ostro wkurza.

13. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przesadzacie z tymi cenami gier...
    Najbardziej śmieszą komentarze: przerabiam bo nie będę płacił 250 zł na gry. Równie dobrze moglibyście napisać przerabiam bo nie wiem, że gry są tak tanie.

Nie mam nic do ludzi przerabiających, moze nie lubicie live, moze macie gdzieś płacić. Jednak jeżeli chcesz grać bezpiecznie na Live i cieszyć się pełnią walorów i funkcji xboxa to warto kupować oryginały.

Mnie np. ostatnio poprosił kolega zamówiłem mu 2 cudowne jak dla mnie gry. Modern warfare 2 PL za 90 zł oraz Bad Company 2 za 95 zł. Obie już z przesyłką. Gwarantuje ci że po 3 miesiącach grania np. w mw2 i tak będziesz chciał więcej. To jest właśnie cała magia grania Online. Singla na piracie przejdziesz w 6 godzin, a tu 3 miechy z bananem na ustach. Zresztą uważam iż rywalizacja z komputerem jest nudna, w tym wypadku z konsolą, a rywalizacja z ludźmi którzy siedzą po drugiej stronie telewizora i się lekko mówiąc denerwują jak ich zabijesz jest cudowna. Pamiętajmy również o Xbox Live które wejdzie do Polski, będą różne konkursy, przecież są klany. Internet to podstawa w konsoli.

14. xbox4life

xbox4life Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup sobie jasper'a i nie przerabiaj. Gra w sieci daje znacznie więcej zabawy niż katowanie ciągle singla. Ceny gier na xbox'a nie są duże, spójrz na allegro, na używane gry i zobaczysz, że naprawdę nie są takie drogie...

15. lestat1990

lestat1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zastanawiam się nad tym :
    Kod:
    http://allegro.pl/xbox-360-arcade-flash-lt1-1-nowy-kurier-na-jutro-i1270259991.html
    pisze że LT1.1 dobra przeróbka to jest? bądź są lepsze ?

I do tego od razu dysk 250GB.

17. Draki

Draki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdzie tam masz napisane że jest dysk 250gb?

18. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie że tu. Dysk dokupię na innej aukcji.

Tylko mówię czy było by dobrze
    Tą konsole + niech ją przerobi na te LT1.1 (dobra przeróbka to jest ? czy do bani ?)
    I dysk 250 GB do tego + jeszcze kabel na HD kupie.
    I jak dobrze czy źle ?

19. woytekg

woytekg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    LT 1.1 jak na razie niewykrywalne, więc można grać na live z wcześniej sprawdzonymi kopiami pod abx360. Kabel oczywiście HDMI 1.3b. Ja osobiście mam Elitkę jasper 120gb od pół roku i smiga aż miło. Wcześniej miałem Premium. Po zaliczeniu RROD poszła do naprawy i sprzedałem. Nie wiem czy jest sens dokupować tego dysku 250, pytanie po co ci tak duży dysk 120 wystarczająco jest pojemny.

20. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Konsola nie będzie podłączona do neta (więc tym samym nie będę korzystał z xlive).

Czy wszystkie gry pójdą? Bo mam parę gier z wave 2 i 3. Pozostały mi one po xboxie od brata. I mam nadzieje je wykorzystać.
    Jasper ci padł? po jakim okresie ?

EDIT: Jak sciagne gry Pal badz Region free nie bede musial ich patchować ani nic z tych rzeczy ?

21. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Ja mam Arcade z dyskiem 20 GB. Sprawuje się świetnie. Jeżeli masz zamiar przerobić bierz Elite/Arcade +dysk i graj. Jeżeli konsola będzie w regionie PAL to nic nie będziesz musiał patchować. Ale każdą grę warto jednak przepuścić przez ABGX ,bo naprawia czasem poważne błędy. Jasper już był początkiem bez awaryjnych xbox'ów.

Wczytywanie...

Poleć forum