1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 JASPER LT+3.0 BaN (PAD JAK NOWY!)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez XBOX-M4ST3R, Sierpień 4, 2013.

1. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam. Mam na sprzedaż Xbox-a 360 w wersji z płyta główną JASPER. Jest to wersja czarna (Elite). Rok produkcji to: 2009.09.01. Dashboard: Beta 2.0.16525.0. Jest też w napędzie iXtreme LT+3.0 co pozwala na odtwarzanie kopii zapasowych oryginalnych gier. Pierwsze co napiszę to małe wady, które nie przeszkadzają w użytkowaniu konsoli:
    -Ban na Xbox LIVE
    -Nie działa port HDMI (pewnego razu przestał pokazywać się przez niego obraz)
    -Przycisk od napędu nie działa i napęd przy wysuwaniu z poziomu menu czasami nie chcę się wysunąć - za 3, 4 razem się wysuwa)

Są to problemy, które większości nie powinny przeszkadzać. Ogólnie konsola jest zadbana, działa idealnie, nie było z nią problemów typu przegrzanie, RROD, Exx, itp.

Pad dołączony do zestawu był kupowany oddzielnie jako nowy. Jest to pad z wersji Slim czarny. Kupiony został ok. 4 miesiące temu. Jest w stanie idealnym, gumki nie są w ogóle zdarte. Tak naprawdę przez ok. 2 miesiące jest nie używany tak samo jak i konsola (znudziło mi się granie na konsoli :)). Dodam także oryginalne pudełko z pada.

Zestaw składa się z:
    -Konsoli Xbox 360 (czarna, wersja Elite, płyta główna Jasper)
    -Oryginalny Pad Czarny z wersji Slim jak nowy wraz z oryg. pudełkiem
    -Oryginalny Kabel HD Component (dzięki, któremu osiągniemy rozdzielczość Full HD 1080p)
    -Oryginalny Zasilacz 150W
    -Pudełko z wersji Elite

Mogę sprzedać wszystko oddzielnie (nawet sam napęd).

Prosze o propozycję na PW. Cena jeszcze do ustalenia. Możliwe Allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    refresh

Mogę sprzedać oddzielnie (nawet sam napęd).

4. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Ile za cały zestaw?

Wczytywanie...

Poleć forum