1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 JASPER + LT 3.0 + dodatki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez waco555, Grudzień 29, 2014.

1. waco555

waco555 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam do sprzedania zadbana, nieporysowana, konsole xbox 360 - bez dysku (wersja jasper - chyba nikomu nie trzeba przedstawiac :)). Konsola przerobiona - LT 3.0. W skład wchodzi: konsola, pad (stan dobry-), zasilacz, kabel TV, kabel VGA (np. monitor), headset,pudelko, gry:

"wersje tansze" - FIFA 15, SOULCALIBUR V, Battlefield 3, Forza Motorsport 4, Max Payne 3, FIFA Street, Modern Warfare 3, WRC 2,Fighters Uncaged, MUD Motocross, NHL 11, Mortal Kombat, NBA 2K14, NFS Undercover, GTA V (tylko pierwsza plyta, druga gdzies sie zgubila :()

wersja oryginalna - NFS SHIFT 2 UNLEASHED

niektorych tytulow z tanszych wersji(nie pamietam juz dokladnie ktorych), zdarza sie, ale to radzko, naped za 1 razem nie czyta,trzeba wlozyc plyte do napedu jeszcze raz, sa poprostu nagrane na kiczowatych plytkach, z reszta nie ma zadnych problemow, czyta od kopa (pisze, poniewaz nie chce, zeby ktos mial do mnie pozniej pretensje o to, a wiem ze jest to wlasnie tego wina). NAPED NIE RYSUJE PLYT! Konsola nie jest zbanowana, nie jest oflagowana, mozna spokojnie grac live :)
    XBOX nie byl "katowany" :), nie ma mowy o zadnych przegrzaniach itd. konsola pracuje stabilnie, nie wydaje zadnych dziwnych dzwięków :) Cena jaka interesuje mnie za ten zestaw to 499zl, moge sprzet wystawic na allegro. Pytania, zdjecia -> PW. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Długo to pisałeś? Gdzie to taka cena za taki zabytek... dodatkowo jeszcze ban .. heh

Wczytywanie...

Poleć forum