1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt XBOX 360 JASPER RGH + 2 PADY WARSZAWA

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Lied, Czerwiec 27, 2016.

1. Lied

Lied Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam serdecznie!

Tak jak w temacie, do sprzedania XBOX 360 JASPER 120GB z przeróbka RGH.
    Dodatkowo zasilacz + 2 pady (jeden w stanie bdb, drugi już zmęczony życiem, lekko wytarty + gorzej chodzi klawisz bodajże RB)
    Konsola trzyma bardzo niskie temperatury w stresie, mała wadą jest to, że jak to przeróbka rgh czasami odpala się dopiero za drugim razem. Zorientowani znają temat.

Cena jaka mnie interesuję 400zł.
    Preferowany odbiór osobisty, mogę podrzucić na terenie Warszawy.

Ostatnia edycja: Czerwiec 27, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz że za sprzedaż piratów na tym forum lecą bany ? Lepiej to szybko popraw.

Lied lubi to.
  4. chrabonszcz

chrabonszcz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jasper którego posiadam odpala zawsze za pierwszym strzałem a również ma zamontowany chip.
    wszystko zależy od montażu i na jakim chipie został postawiony.
    drugi strzał jak na Jaspera to lipa, niektóre SLIMy mają lepsze booty

5. Lied

Lied Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem, po prostu mówię jak jest. Stawiałem te RGH już tyle lat temu, że nie pamiętam jaka była to sytuacja wtedy i jaki chip został użyty.
    Po prostu uznałem, że te dwa uruchomienia od czasu do czasu w momencie w którym konsolę odpalałem dosyć rzadko nie były dla mnie zupełnie uciążliwe.

Wczytywanie...

Poleć forum