XBOX 360 JASPER/SLIM przerobiony za 400zł+ wysyłka

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
XBOX 360 JASPER/SLIM do 400zł+ wysyłka

Witam, tak jak w temacie. Kupię Xbox'a 360 w wersji Jasper lub Slim do 500zł+ wys. Sprzęt oczywiście musi być 100% sprawny technicznie no i w miarę nie zniszczony wizualnie. Xbox może być przerobiony. Sprzedaż przez allegro (chyba, że mieszkasz niedaleko Mławy/Lidzbarka warmińskiego/Sierpca to odbiorę osobiście). A no i zestaw z kablami, padem itp.

Kontakt w tym temacie lub gg 8157227.
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
up@



-=SETH=- //up co 24h!
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
up!
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Za 550 dam ci slima z lt 3.0

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

Tymonxxx123

Banned
Użytkownik
500 elite 120gb z LT 3.0
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
uppp
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
uppp
 

krystiann7

Świeżak
Świeżak
Sprzedam xbox 360 jasper, nie przerobiony. Pełne okablowanie, bezp. pad, dysk 20 GB, 4 gry, mało używany, stan bdb techniczny jak i wizualny
Cena 500zł.
 

MrWhiskers

Użytkownik
Użytkownik
Jakby był przerobiony to bym się może skusił, ale na nieprzerobionego z dyskiem 20gb - nie dzięki.
 

natanh

Świeżak
Świeżak

schreder

Banned
Witam, tu MrWhiskers (zmieniłem nick, bo tamten chyba po pijaku sobie dałem, teraz jest prawdziwy). Można zamknąć i przenieść do kosza ten temat ponieważ kupiłem Jaspera z dyskiem 120gb, 2 padami i PES 2010 za 400zł + odbiór osobisty 30km od mojego domu z tablica.pl . Po sprzedaży jednego pada będzie Jasperek za 320zł. Dla tych co się ze mnie wyśmiewali: HA HA!
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Witam, tu MrWhiskers (zmieniłem nick, bo tamten chyba po pijaku sobie dałem, teraz jest prawdziwy). Można zamknąć i przenieść do kosza ten temat ponieważ kupiłem Jaspera z dyskiem 120gb, 2 padami i PES 2010 za 400zł + odbiór osobisty 30km od mojego domu z tablica.pl . Po sprzedaży jednego pada będzie Jasperek za 320zł. Dla tych co się ze mnie wyśmiewali: HA HA!
Cieszymy się twoim szczęściem.

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Szukales z rgh ;) dwa juz widze jak sprzedasz stary model pada za 80heh

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

schreder

Banned
Cytuję:
PS: Proszę mi nie pisać, że za drogo, czy też pytać "Dam XX", bo cena nie jest do negocjacji, a wyceny rzeczoznawców mnie nie interesują.
PS : Jak na kolesia z 5,726 postami to dosyć tępo czytasz. Jak nie sprzedam to obniżę cenę, albo sobie zostawię i będę miał dwa.
 

Do góry Bottom