1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Jasper Stary Dash Początkujący Jtag

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jarzur, Kwiecień 15, 2011.

1. jarzur

jarzur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku witam wszystkich forumowiczów. Po sprzedaży PS3 stalem sie posiadaczem Xboxa 360 :) Kupilem wersje Arcade z plyta Jasper i co się okazało ze ze starym dashem dla tego mam do was parę szybkich pytań bo na forum szukałem ale gotowego artykułu nie ma a jak coś jest to napisane połowicznie gdzieś w jakiś tematach.
    Wiec tak mam jasper starego dasha szukam poradnika jak wykonać Jtaga. znalazłem dużo filmów na youtubie ale każdy inna metoda ja szukam tej sprawdzonej przez was i najbardziej pewnej. Nie zamierzam grac po sieci interesuje mnie tylko odpalanie gier z dysku i emulatory. Proszę was o porady jakiego freeboota, xbr jak zrobić jtaga(lutowanie) i wszystko co powinienem wiedzieć . Interesuje mnie to bo gdzieś doszedłem do tego ze można to zrobić za pomocą USB nie koniecznie przez port drukarki . Jestem z Bielska Białej jak ktoś jest z okolicy i ma ochotę pomoc czekam :) PROSZE O ZROZUMIENIE CALE ZYCIE BYLEM POSIADACZEM ZABAWEK SONY PSP PS2 PS3 wszystko przerabiałem ale z microsoftem nie miałem żadnej styczności z tąd te p:confused:ytańa

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaką masz datę produkcji? Nie każdego Jaspera można przerobić.
    Trzeba mieć datę produkcji do połowy czerwca 2009.

4. jarzur

jarzur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2009-03-03 . Bo z tego co doczytałem nie ma innego sposobu żeby grac z dysku tak ?

5. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Jest możliwość z oryginalnego, ale musisz i tak mieć płytę w napędzie. Gdy masz JTAG, nie musisz wkładać płyty oraz możesz podłączyć dowolny dysk pod USB do 2TB. Gry odpalisz przez XeXMenu albo FreeStyle Dash.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Stary dash tzn. jaki dokladnie ?

7. jarzur

jarzur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktualnie jestem na uczelni i nie mam możliwości dokładnego podania ale wiem ze mieścił się w przedziale <7371 .Wiec jak z tym jtagiem co muszę wiedzieć jak go wykoncac

8. jarzur

jarzur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    jarzur jako, że jesteś z bielska białej :) to napisałem do mastaha JTAGów czyli Akir'a :)

już zaniedługo do Ciebie napisze i Tobie pomoże ;)

btw. gdzie kupiłeś Xboxa ? :D

10. jarzur

jarzur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na allegro ktoś wystawił za 370 zl jak nówkę z 3 grami pisząc ze nie grał na tym nigdy bo dostal i ze leży w szafce zapytałem o zasilacz , datę produkcji no i się okazało ze Jasper wiec odrazu bez zastanowienia kupiłem na padzie są jeszcze nalepki od nowości gratis 3 oryginały pudełko rachunek z media z 2009

11. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    no to gratz, że udało Ci się skołować Jtagowalną konsolke ^^
    Będziesz z niej dumny ^^ jak ja ze swojego Jasperka JTAG :)

Wczytywanie...

Poleć forum