1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Jasper - TAANIO

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Valkorn, Grudzień 9, 2009.

1. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam do sprzedania następujący zestaw.

-Konsola Xbox 360 Arcade Jasper, data produkcji grudzień 2008 z napędem Lite-On przerobionym IXtreme 1.6. Konsola nigdy nie podłączana do Live, więc bez bana. Konsola bez żadnych uszkodzeń, mało używana.Po jednej stronie obudowy namalowane logo saints row 2. Do tego bezprzewodowy pad, wszystkie kable które są w zestawie arcade (kabel euro, zasilacz), oraz kabel HDMI który sam dokupiłem (przesyła obraz beż żadnych zakłuceń). Wszystko wysyłam w kartonie od Xboxa ze wszystkimi książeczkami które były w środku. Dorzucam do tego dwie orginalne gry: Fifa 09 i Assasins Creed. Kosola całkowicie sprawna, tak jak napisałem nie katowana. Kupiłem ją w sklepie w kwietniu tego roku, sprzedaje ponieważ chcę kupić telefon. Aha preferuję odbiór osobisty w poznaniu, gdyż jeszcze nigdy nie wysyłałem paczki, chyba że ktoś jest z tym obeznany to może mi pomóc w wysyłce :]

Proszę składać propozycję tu lub na gg.

Kontakt tu lub gg 11576672

Wczytywanie...

Poleć forum