1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 jeszcze pożyje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Czerwiec 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak twierdzi Chris Lewis (osoba odpowiedzialna za markę Xbox 360) Wasza ulubiona konsola, pożyje jeszcze kilka lat.

Wyraźnie stwierdził to w wywiadzie udzielnym serwisowi CVG. Padło w nim kilka naprawdę interesujących zdań.

„Xbox 360 jest mniej więcej w połowie swojego życia. Dzięki wydaniu Kinecta konsola dostała pokaźny zastrzyk adrenaliny”.

Lewis zauważył, że głównymi odbiorcami „wszechwidzącego oka Microsoftu” są głównie rodziny. Niezapominają oni jednak o prawdziwych graczach, którzy również znajdą coś dla siebie.

Źródło: Xbox Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Mam już serdecznie dosyć tych "newsów" bo tak na prawdę to żadne nowości nie są. Czytać o nowych generacjach, czy ile tam milionów lat będzie jeszcze żył Xbox - ile można? Ale nie ma co Pan Lewis jest bardzo spostrzegawczym człowiekiem i szybko się pokapował, że Kinecta kupują głównie rodziny...

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Panowie od kiedy to my dostajemy coś dla prawdziwych graczy na kinecta ?? Już chyba z 5 gier powinniśmy mieć a tu dalej gry pokroju stań i skacz, kinect to g..... i nie ma co się oszukiwać, do zabawy może być ale Battlefield i kinecta sobie nie wyobrażam razem.

5. INTseed

INTseed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PS3 i Xbox360 będą się sprzedawać to nie wypuszczą nowych.
    Poco zabijać konsole na których się tyle zarabia.
    Jedynie konsola nintendo może to przyspieszyć.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Gdyby Microsoft miał łeb na karku to by nextgena wystawił w 2012 a x360 wspierany by był do 2013-14 wtedy by biznes ładnie szedł i nowa era konsol by zawitała a 360 by trzymał exami i kinectem ( powiedzmy że kinecta na następcę x360 by wypuścili gdy przestaną wspierać 360). Zobaczcie na Nintendo, wydało 3DSa i teorytycznie to oznacza koniec DSa, a jednak nie. Na DS wciąż wychodzą nowe gry a na 3dsa nie ma nic konkretnego, chociaż oni mają tyle pieniędzy i sprzedanych konsol że im to lotto : D

Wysłano z Xperii X8

7. Angle

Angle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zottegem
    Tylko po co tak się śpieszyć z tymi konsolami ? Xbox ma dopiero niespełna sześć lat i rozwija skrzydła. Obecnie, gdy wypuszcza się grę, to trafia ona do ponad 50 mln użytkowników, gdyby ruszyli z czymś nowym, to musieliby zaczynać wszystko od nowa. Nie widzę sensu.

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Niech skupiają się żeby jak najwięcej gier wychodziło standardowo na X360, nie jakieś pierdółki typu Kinectimals czy Dance Central. To są prawdziwe pierdoły. Co do żywotności Xbox'a - Bardzo dobra wiadomość, mi się WCALE nie spieszy do nowej generacji ;)

9. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ms pewnie wie że poniżej jaspera i slima wszystkie konsole wykończy rrod :)

10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Rozwija?? On je ma dziurawe jak niemiecki samolot po próbie ataku na Anglię, 6 lat to za dużo przez konsole mamy dalej te same sztywne efekty i tą samą grafikę i dalej trzeba walczyć jak ze smokiem o stabilne 60fps, gdyby teraz wypuścili nową generację to dobre gry pojawiłyby się dopiero gdzieś za około 2 lata, czyli w 2013 a tak, wypuszczą nową generację w 2014 to na 2016 będziemy mieli nową generację, a do tego czasu (mam nadzieję) producenci się opamiętają i zostawią konsole i zaczną wykorzystywać potencjał nowym kart graficznych i procesorów, bo teraz procesory i karty graficzne są robione dla grafików i animatorów Bo, dla kogo innego, graczy?? Jakich graczy skoro konsole zatrzymują postęp, gdy babcia wam stęka nad uchem albo w mediach, że konsole komórki itp. to wynalazek diabła to wielu szlak trafia a taką babcią są konsole?

To jest moje zdanie i proszę głupio nie komentować tego, inteligentne komentarze jak najbardziej mile widziane nawet nie zgadzające się ze mną ale inteligentne.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Tylko niech jego żywot nie skończy się nagle tak jak to było z pierwszym Xbox'em :)

12. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Niech żyje sobie jak najdłużej , tylko niech w końcu zapowiedzą chociaż jego następcę , nie wypada tak w miejscu stać z technologią.

13. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi też sie nie śpieszy..:p Nowa generacja nowy wydatek:D

14. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Haha xbox w połowie swojego życia ? komputery już wyprzedziły dawno xboxa i teraz xbox tylko spowalnia rozwój gier

15. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Suuuuper. Xbox jest dla rodziny? A ile jest gier na 2 pady? Tyle co kot napłakał :/ Kinecta pomijam bo to zabawka "weź raz i zostaw w koncie"

16. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Prawda prawda, ja z kolei pograłbym sobie przez neta bo już 1,5 roku na banicji, gdyby wyszła nowa generacja myślałbym nad zakupem

17. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów

Zawsze możesz kupic 2 xboxa za tam 400 zł i grać przez Live :)
    Po co czekać na nową generacje.

18. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    2 Xboxy w domu? niee no jakoś mi to nie pasi, ja już nie mam gdzie tego trzymać a tu drugi by miał być, dziewczyna by mnie zabiła ;D
    Chciałbym next gena z tego względu że wydaje mi się że postep technologiczny poszedł już tak daleko że nawet nie wyobrażamy sobie jak ładnie mogą wyglądać gry

19. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @up - zbanowanego sprzedaj i dołóż kasy do nowego - proste ;) zanosi się na to, że "360-tka" jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa, więc o next-genach narazie można zapomnieć.

20. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No i nie wyobrażamy sobie też nowych cen konsol i gier ;)

21. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Szczerze powiedziawsze nie spieszy mi sie do nowej generacji konsol :) Xbox 360 daje mi sporo frajdy i niech tak pozostanie, nie śpieszy mi się takze do jakiś fajerwerków graficznych .... 2014 gwiazdka premiera nowej konsoli, pasi?^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum