1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Jtag DLC iExtreme pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zakuza921, Czerwiec 5, 2010.

1. zakuza921

zakuza921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

Otóż panowie (i panie jeśli to czytają;)) mam pytanie w sprawie dodatków dlc do X360. Mam Xbox 360 Elite napęd Lite-on, extreme 1.6, dash 2.0.9199.0 i chciałem wgrać DLC do Forza 3, ale nie działają, przynajmniej połowicznie (widać samochody z niektórych pack-ów ale nie można kupić). Poczytałem trochę i chciałem zainstalować Jtag, ale gość z serwisu oznajmił mi, że przy tym dashu szanse na powodzenie są jak wygrana w totka:(. I tu moje pytanie [1.]czy wiecie, znacie jakąś metodę dzięki której taki zabieg będzie możliwy (wgranie DLC), myślałem nad zmianą softa na iExtreme, ale nie wiem [2.]czy to ma sens (wiecie tak żeby po 5 min grania bana nie dostać) albo cofnięciem softu do oryginalnego([3.]czy to daje z powrotem pełnoprawny system jeśli chodzi o live i [4.]czy w ogóle się opłaca). Chodzi mi tylko o DLC do Forzy 3, a multiplayer przez Live jakoś przeboleję:D

Kolega podsunął mi pomysł, że ja pożyczyłbym mu mój dysk, on ściągnąłby dodatki do Forzy (ma oryginalną konsolę), a ja bym je odpalił na mojej konsoli, [5.] czy takie coś ma jakąś szansę powodzenia (ktoś już tego próbował). Nie chce w ciemno wywalać pieniędzy jeśli nie ma zadziałać, on nie ma Forzy, a ja nie mam zamiaru wywalać na tą grę 100zł + MS points za pewnie coś koło tego i nie ma to działać, bo szybciej już bym kupił 2 Xboxa.

P.S. pewnie znajdzie się paru, którzy przekierują mnie od razu do google albo dadzą dobrą radę w stylu "kup oryginalnego X360" bez przeczytania posta tak więc proszę o odpowiedź tych którzy mają coś mądrego do powiedzenia:whistle:
    I od razu mówię już dosyć długo szukałem odpowiedzi na różnych forach, ale nic specjalnie konkretnego nie znalazłem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety, nie ma mozliwosci wgrania DLC bez xbr.
    Nie da sie tez wgrac poprzedniej wersji dasha wiec instalacja xbr ,jtag odpada.
    Jesli chcesz grac przez live to pozwala na to przerobka iXtreme 1.1 LT , lecz predzej czy pozniej i tak znajda na to sposob ( niestety).
    Z tego co wiem to z tym dlc nie przejdzie bo dlc jest przypisywane do konsoli , lecz moge sie mylic i niech ktos kto wie sie wypowie na ten temat.

4. zakuza921

zakuza921 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A np. jeśli wgram iXtreme 1.1 LT to [1.]będe mógł ściągnąć te dodatki? [2.] trzeba jakoś specjalnie przygotować płytę do tego grania przez live?

5. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pytanie nr 1 nie znam odpowiedzi

2. Tak trzeba przerobic , wiecej tutaj :

http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-sprawdzanie-kopii-gier-dla-ixtreme-lt-42393.html

Swoja droga podpinam sie z pytaniem:

Jesli mam wgrane dlc i dostane bana to czy to dlc sie blokuje czy mozna uzywac do woli :D?

Wczytywanie...

Poleć forum