1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Jtag

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez valius, Czerwiec 29, 2012.

1. valius

valius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie w sprawie xboxa z jtagiem lub rgh. Chcę kupić sobie xboxa z jtagiem lub rgh, ale nie wiem czy będzie mi działał na tym kinect.
    Aaa i jeżeli konsola jest przerobiona LT3.0 to czy na 100% można się połączyć z xbox live i nic się nie stanie (jak ma jtag czy rgh) i czy sam bedemusiał coś zrobić. Poprosze o link gdzie jest wszystko wytłumaczone co daje jtag lub rgh.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak kinect działa.
    Na RGH/JTAG nie podepniesz się do LIVE.
    Co do bana za LT na LIVE... To nikt Ci nie powie kiedy dostaniesz bana i za co go dostaniesz. Mając przerobiona konsole istnieje tylko większe ryzyko na złapanie bana.
    Przyklejone tematy:
    http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/

4. valius

valius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox jtag

No ale jak bedzie trzeba wgrać dasha ..699 normalnie przez pendrive, bo czytałem że jakieś błędy wyskakiwały.
    Aaa i ten kinect będzie napewno działał na xboxie (elite lub zwykłej białej z jtag-iem?).
    I prosze o podanie linka do poradnika w którym jest opisane jak wgrywać gry na dysk (gdy ma się już xboxa z jtagiem, gdyby to nie był kłopot).
    Pozdrawiam.

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    ...

Wczytywanie...

Poleć forum