1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Kable VGA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcus64, Czerwiec 22, 2010.

1. Marcus64

Marcus64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam jaki zakupić kabel aby podłączyć Xboxa 360 Pod monitor ?? Są rożne ale ponoć te z allegro za 10zxł są najgorsze czy to prawda ?? jaka jest różnica miedzy nimi ??

Myślałem też o kablu VGA Speedlink co o nim sadzicie

Kabel VGA Speedlink

Oraz mam pytanie Czy Microsoft może mnie sfragować ?? istnieje coś takiego ?? Bo pobrałem sobie update systemu Online czy zrobiłem błąd robiąc teraz update Systemu ?? czy lepiej byłoby to zrobić w trybie Offline ????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Mogli Cie oflagowac, jezeli podlczyles przerobiona konsole do neta.
    Zawsze istnieje takie ryzyko. Jaką masz przeróbke ?

4. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  5. Marcus64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie oto chodzi że ja mam jeszcze nie przerobioną konsole podłączyłem konsole do internetu bez przeróbki na Full legalu

6. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Oflagowac Cie nie moga, bo masz oryginalny firmware w napedzie, oflagowanie dotyczy tylko przerobionych konsol.

Zamiast tego speedlinka wolalbym oryginal od M$ z allegro.

7. Marcus64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ile taki kosztuje wiesz ?? mógłbyś dać linka chyba takich nie ma na allegro z tego co widziałem

Linka z allegro oczywiście jakbyś mógł ;)

8. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
  9. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  10. Marcus64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    UP: i 2xUP: dziękuje ale skąd pewność że to właśnie od Microsoftu kabel ?? jest gdzieś na kablu to napisane muszą się jakoś różnic przecież

11. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  12. Marcus64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  13. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak ,masz 100% pewności ,że jawna podróbka:),porównaj , widzisz różnicę ? na oryginale na dole pisze created by xbox microsoft , a na podróbce zamiast microsoft ..cable , na orginale xbox 360 , tu "for xbox 360"

14. Marcus64

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aaaa to taki wałek z tymi kablami no ale ja wiesz każdy się żali na te kable że nieraz jest do bani obraz itp: inni chwalą BIB BENA taki zestaw ale tak ich słuchałem i doszyłem do wniosku przecież oni maja Monitory LCD a ja mam CRT kupując BIg Bena nie osiągnę takiego efektu na CRT jak oni na LCD (jakość obrazu ) dlatego chyba lepiej zainwestować w kabel za 30 zł do CRT a jak się zakupi LCD monitor to dopiero wtedy myśleć o lepszym kablu ?? co o tym myślicie

15. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien

Kabel od MS jest dłuższy niż podróbka to raz i grubszy. Moim zdaniem wykonanie jest lepszy niż od tych dziadów za 10zł. Na oryginalnym kablu od MS jest znaczek MS i pisze Microsoft. Sam 2 dni temu zakupiłem kabel MS za 30zł mi się udało wyrwać na allegro. Ostrość obrazu się poprawiła i to sporo w porównaniu do takiego kabla za 10zł.

Na monitorze CRT będziesz miał lepsze kolory niż na LCD nawet. Ale lepiej w kabel zainwestować do monitora bo po prostu jest lepsza szczegółowość. Detale lepiej są widoczne i w końcu można przeczytać napisy.

16. Nevered

Nevered Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja kupiłem kabel za 20 zł : Xbox360 Kabel VGA + Stereo + 5.1 !! PROMOCJA !! (1086746086) - Aukcje internetowe Allegro

do mojego 19' LCD... zazwyczaj gram na full hd 42' TV przez kabel hdmi, ale nocki wlasnie u siebie w pokoju na tym kablu... roznica w jakosci grafiki jest minimalna (ale to pewnie przez mniejsza rozdzielczosc) : )

Wczytywanie...

Poleć forum