1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iSadaron, Sierpień 9, 2013.

1. iSadaron

iSadaron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz, Poland, Poland
    Witam. Jestem nowy w temacie więc proszę o wyrozumiałość. Planuję zakup Xbox 360 - Jasper z wgranym LT 3.0. Konsola w wersji PHAT. Do tego dysk 250gb lecz nie zewnętrzny a ten montowany na konsoli (specjalne dyski do Xboxów 360). I tu pojawiają się moje pytania. Czy będę w stanie odpalać gry z dysku konsoli bez potrzeby posiadania płyty w napędzie. Tzn ściągnę z internetu ISO danej gry, weźmy np DMC. I czy będę w stanie skopiować tą grę z pendrive na dysk Xboxa i odpalić ją z jego pamięci? Czy muszę przerobić ISO na GoD lub xex? Jeżeli tak to czy będę mógł odpalić grę bez modyfikacji typu Jtag/RGH. Nie chcę dysków zewnętrznych bo słyszałem ze Xbox może korzystać tylko z 16gb pamięci mimo iż dysk może być większy. Proszę o porady i sensowne odpowiedzi ponieważ nie chcę kupować w ciemno i później niemiło się zaskoczyć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MykPykPyk

MykPykPyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli chcesz odpalać gry z dysku albo pendrive potrzebna Ci jest przeróbka RGH bez tego nie ma szans.
    Przy LT pobierasz iso przepuszczasz przez abgx i nagrywasz :)

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry z dysku czy to zewn czy wewn tylko przy rgh, na LT3.0 nie ma takiej opcji, tzn mozesz gre bezposrednio z plyty na hdd skopiowac, ale zeby ja odpalic musisz plyte miec w napedzie. Xbox obsuguje pendrive'y i dyski zewn do max 32gb.
    Do xex lub do god konwertujesz obrazy iso, jesli masz przeróbke rgh.
    Przy rgh max dysk to 2Tb.

Wgl to zapraszam do odpowiednich poradników, których to na forum nie brakuje.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

Wczytywanie...

Poleć forum