Xbox 360 kilka pytań

Tomek360

Świeżak
Świeżak
mam więc X'a z iXtreme LT i kilka pytań.

czy podłączenie do internetu jest równoznaczne z banem? jaka jest aktualnie wykrywalność na firmware LT?

czy zbanowana konsola funkcjonuje normalnie? (oczywiscie nie liczac braku dostepu do LIVE)

czy jest możliwe ściaganie update'ów i pośrednia ich instalacja na xboxie? np. przy uzyciu pen drive'a?

co to jest Free60 i czy duzo zachodu zajmuje jego instalacja?
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
1. Zależy. LT jest na razie nie wykrywalny.
2. Tak.
3. Updatów nie ściągniesz, ale instalacja gier na dysku jest jak najbardziej możliwa.
4. Są to DLC, theme itd. ale do tego potrzebny jest JTag - Co to jest JTag?
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
mam więc X'a z iXtreme LT i kilka pytań.

Jest wykrywalne ale ryzyko jest raczej mniejsze niz z 1.5, 1.6 itd

Brak dostepu do XBL oraz brak mozliwosci instalowania gier na HDD (to z instalacja idzie odbanowac)

Tak jest taka mozliwosc

Free60 chyba chodzi ci o to:http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/free60-jtag-smc-xell-hack-jasper-16mb-motherboards-30029.html
ale nie jestem pewien ;p
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
mam więc X'a z iXtreme LT i kilka pytań.

Jest wykrywalne ale ryzyko jest raczej mniejsze niz z 1.5, 1.6 itd

Brak dostepu do XBL oraz brak mozliwosci instalowania gier na HDD (to z instalacja idzie odbanowac)

Tak jest taka mozliwosc

Free60 chyba chodzi ci o to:http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/free60-jtag-smc-xell-hack-jasper-16mb-motherboards-30029.html
ale nie jestem pewien ;p
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przy najnowszej aktualizacji nie blokują dysku!!!:ban
 

Tomek360

Świeżak
Świeżak
i nie ma zadnej opcji zeby np. uaktualnic sobie sklady w pro evolution?
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie. Może jest jakiś sposób na aktualizację Offline przez pendrive, ale nie dam ręki obciąć. Tak jest co najmniej w Fifie 2010 World Cup
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przy najnowszej aktualizacji nie blokują dysku!!!:ban
a to sory ;) ja na starej konsoli dostalem tez bana na dysk ;p
 

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
To było na starej wersji dasha. Aktualnie już go nie blokuje. Dlatego ludzie wciskają kit, że ściągają bana z dysku a tak naprawdę wgrywają najnowszą aktualizację dasha.
 

Do góry Bottom