1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FRUNEK150, Styczeń 31, 2012.

1. FRUNEK150

FRUNEK150 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xboxa 360 i mam kilka pytań:
    1.Jaki jest najnowszy dashboard i czy usuwa on przeróbkę
    2.Czy opłaca mi sie instalować najnowszy dashborad jeżeli mam kartę pamięci 256mb
    3.Czy mogę zaktualizować dashboard nie mając podpiętego napędu

Dashboard mam chyba 9199, a przeróbkę ixtreme chyba 1.6

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    1. 14699, to jest ten najnowszy dash i usuwa przeróbkę, ale chyba nie usuwa LT+3.0 (tak słyszałem)
    2. Zależy w jakie gry chcesz na nim grać... (Nie wszystkie gry działają na starszym dash'u)
    3. Ponoć da się tak robić, ale ja dla bezpieczeństwa podłączałem napęd do konsoli w czasie wgrywania dash'a

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1)różnie zalezy od twojego lt co masz co lt 2.0/3.0 lub się nie wgrać bez orginalnego fw w napędzie
    2)wystarczy ,że masz dash 12xxx i 120mb na awatary idzie:)jak masz lt 2.0 i dash 13xxx bez cichej to nie
    3)prawdobnie wywali błędem i chyba flaguje konsole nie jestem pewien

5. FRUNEK150

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaki jest najlepszy dashboard który nie usuwa przeróbki?, najlepiej ostatni który nie usuwa przeróbki

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak masz dany dash załózmy 12xxx a robisz 12xxx wyższy nie usuwa przypadek z lt 1.9-1.91 np jak byś chciał już 13xxx to raczej usuwa , ale od 13xx usuwają w zależności od przeróbki dasha co posiadasz , z lt 2.0/3.0 przeważnie się nie chce wgrać bez orginalnego fw lub wywala się z błędem przy starcie konsoli

7. FRUNEK150

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi, wgrałem Dashboard Update 2.0.12625 i jest git przeróki mi nie usunęło.TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Wczytywanie...

Poleć forum