1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 + Kinect + gry

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez kornelx, Wrzesień 14, 2014.

1. kornelx

kornelx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Nie mam już chęci do grania, więc chciałbym sprzedać swój zestaw Xbox.
    W skład wchodzi:
    - xbox 360
    - kinect
    - dysk 250 GB oryginalny z zestawu
    - wszystko co było w pudełku razem z nim (zasilacz, pad, książeczki itd.)
    - gry: Bf3, cod mw3, nfs undercover, Kinect Sports season 2, Kinect Adventures (wszystkie kupiłem nowe, oprócz nfs, ale płyta była regenerowana)
    - kabel, który daje możliwość podłączenia konsoli do monitora VGA
    Konsola nie posiada już gwarancji, ale posiada ubezpieczenie ważne do 1 marca 2015.
    Używana bardzo mało, grałem na początku, potem nie chciałem wydawać pieniędzy na gry i na tym sie skończyło. Konsola stoi prawie nie używana, nie przerabiana, z najnowszym dashboardem.

Mógłby mi ktoś wycenić to wszystko? Raczej interesuje mnie sprzedaż całości.

Wczytywanie...

Poleć forum