1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Kinect- odleglosc od telewizora i inne pytania?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez unkown, Styczeń 22, 2013.

1. unkown

unkown Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cze, mam xboxa 360 z wbudowanym dyskiem 250gb i przerobka rgh. Chcialbym zakupic kinecta ale mam pare pytan:
    1. Jaka(z waszych doswiadczen, nie z opisow) musi byc minimalna odleglosc od telewizora, zeby wszystko ok smigalo? Mam dosc maly pokoj odleglosc od telewizora to okolo 190cm.
    2. Czy jesli w "zasiegu widzenia" tego kinecta bedzie kawalek lozka, nie bedzie to jakos korygowal z przekazywaniem ruchow?
    3. Ogolnie waszym zdaniem jak oceniacie kinecta? Oplaca sie czy nie?
    4. Mam telewzir 32 cale led, nie jest to za male na kinecta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. edwa

edwa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    Kawałek łóżka przeszkadzać nie będzie kinectowi tylko Tobie, bo w grach czasem skaczesz na boki, do przodu, do tyłu więc możesz o niego zawadzić. Ogólnie około 2m od TV powinno się stać, żeby wszystko ładnie łapało. Ja polecam kinecta bo to fajna zabawa na imprezach po jakiejś tam dawce napojów wyskokowych ;).

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    2 metry trochę za mało.Powinno się być przynajmniej 3m-4m od kinecta.W moim przypadku często jest tak że mi pisze że za blisko stoję.

5. edwa

edwa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdańsk
    My na 2m daliśmy radę w małym dość pokoju. Ale nie ukrywam, że 3-4m tak jak piszesz jest najbardziej optymalnie.

6. Lacky

Lacky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja działam na około 1,8m -2m i jest OK.

7. DjSeba

DjSeba Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zawsze mozna zainwestowac w nakladke ZOOM do Kinect, poczytajcie sobie na allegro ;)

8. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Tyle że ta nakładka kosztuje ~~100zł a nie daje oczekiwanego efektu, co za tym idzie, lepiej te pieniądze wydać na coś innego.

9. DjSeba

DjSeba Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli nie warto? Za 70zł można kupić, ale wtedy źle zczytuje ruchy? Czy jak? Bo myślałem o zakupie tego. Pozdrawiam

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Xbox 360 Kinect- odleglosc od telewizora i inne pytania?

W tą nakładke nie opłaca sie inwestować, miałem to okazje mieć, wcale az tak blizej nie szlo stac jak to pisze na pudełku, tylko trochę blizej.. Ale za to kinect widzial o wiele szerzej i mozna bylo stac dalej od siebie

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

11. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Xbox 360 Kinect- odleglosc od telewizora i inne pytania?

Ją mam kinecta ok 1.7 m do 2 max i łapie idealnie tylko tyle że mi nic nie przeszkadza żadne łóżko stół itp. Co do tej nakladki to nog kupuj,już lepiej przykleic taśma lupę . miałem ten shit jeden dzień i wyrzucilem na śmietnik. Co do pytania warto kupić czy nie to moje zdanie jest podzielone bo w sumie dałem za niego 550 dł zaraz po tym jak wyszedł ,testowalem wiele gier ale żadna oprócz dance central nie przypadła mi di gustu tak więc ją ns obecna chwilę uważam że ta zabawka jest dobra jak ktoś ma małe dzieci w domu

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

Wczytywanie...

Poleć forum