1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Xbox 360 kinect rgh dysk

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez neoandrew, Grudzień 8, 2014.

1. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    [NIEAKTUALNE] Xbox 360 kinect rgh dysk

[NIEAKTUALNE]

Witam.

Chciałbym kupić xbox 360 z kinectem rgh, jakimś dyskiem na gry, no i resztą, co najmniej jeden pad, zasilacz itp. no po prostu zestaw gotowy do działania dla 9 letniego dziecka. (najlepiej czarny)

Trochę wypadłem z obiegu więc nie wiem jaka wersja x'a minimum jest opłacalna i nieawaryjna, mam budżet około 600 pln, ale nie wiem czy to starczy i czy sprawdzoną sztukę może z jakąś gwarancją dostanę.

Prosiłbym o ewentualne oferty czy porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok, mogę podnieść budżet, ktoś coś zaoferuje?

4. DonMajorro

DonMajorro Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wro
    Zapraszam
    http://xboxforum.pl/showthread.php?t=205958

Wczytywanie...

Poleć forum