Xbox 360 Kinect Your Shape: Fitness Evolved

darmon

Użytkownik
Użytkownik


Your Shape: Fitness Evolved to gra sportowa pozwalająca graczowi na trening fitness w zaciszu własnego domu. Produkt wykorzystuje technologię Player Projection, która w połączeniu w kontrolerem Kinect jest w stanie przeskanować sylwetkę gracza, określić wymiary, a także przenieść stworzony w ten sposób obraz do wirtualnego świata gry. Dzięki zastosowaniu Player Projection, użytkownik jest na bieżąco informowany o swoich postępach oraz konieczności wprowadzenia ewentualnych poprawek, w przypadku gdy jakaś pozycja została wykonana błędnie. Your Shape: Fitness Evolved jest kompletnym narzędziem do treningu. Oznacza to, że gracz ma możliwość dobrania zestawu ćwiczeń do swoich wymagań, lub też zdecydować się na wirtualnego trenera, który narzuci z góry jeden z predefiniowanych programów fitness. Są one odpowiednio dopasowywane do warunków danego gracza, a także celów, jakie sobie wyznaczy (np. zrzucenie kilograma w przeciągu dwóch tygodni). W przypadku postępów ponad miarę program ewoluuje, dynamicznie dostosowując się do sytuacji. W ramach gry, twórcy programu oddali do dyspozycji użytkownika nie tylko standardowe ćwiczenia fitness, ale również zajęcia bazujące na technikach sztuk walki, jodze, treningu bokserskim. Produkt wyposażony również został w zestaw zróżnicowanych mini-gier. Znalazły się wśród nich m.in. zabawy taneczne oraz wyzwania polegające na odpowiednim balansowaniu ciałem. Mini-gry oferują możliwość rywalizacji w trybie multiplayer. Your Shape: Fitness Evolved współpracuje z portalem internetowym, za sprawą którego można rozmawiać w innymi użytkownikami produktu, lub uzyskiwać wskazówki od trenerów fitness.



Przed Tobą fitness przyszłości. Już nie musisz wychodzić z domu i tracić pieniędzy na zbędnę przyrządy. Wszystko, czego potrzebujesz to Twoje ciało!


Komentarz: Mam tą grę od kilku dni i jestem szczerze zachwycona! Personalny trening - coś wspaniałego! Wciąga na całe godziny a później bolą mięśnie o których istnieniu nawet nie wiedziałam ;-) To świetna alternatywa dla ludzi którym nie chce się chodzić na siłownię czy fitness . Niezły wycisk i relaks w jednym.Gorąco polecam !!!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom