Xbox 360, kłopot z odczytem

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam konsole NTSC z 2006.11, dash 1.4719, naped Samsung ms 28(sprawdzałem też na http://www.360drives.com/list i jest on od nowości), wgrałem LT 2.01b i jest problem z odczytywaniem kopii zapasowych.
Oryginalne chodzą bez problemu, jednak przy kopiach zapasowych pojawia się problem, za każdym razem gdy uruchamiam wyskakuje błąd "nie rozpoznana płyta,nie można odczytać płyty"
Mam kilka konsol tej daty i żadna się rak nie zachowuje. Sprawdzałem na kopiach [RF] pod LT 3,0 i 2,0 (verbatimy nagrane ihasem z softem) które na innych chodzą bez problemu.
Wiecie może w czym leży problem ?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Laser się konczy.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
a mam jeszcze jeden problem, testowałem konsolke z 2007 naped benq, wgralem lt 3,0 i chcialem spr jak gierki beda smigac, odpalilem pogralem az konsola sie zawiesila i zaczęły sie pojawiać artefakty,po ponownym uruchomieniu wyskoczyły 4 diody które pulsują i brak obrazu. Czego to może być objaw ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
4 diody to przeważnie problem z kablem AV, odłącz go i podłącz ponownie. Nieraz się zdarza, że jest źle dociśnięty i właśnie wyskakują 4 diody.
 

suhacz1989

Użytkownik
Użytkownik
próbowałem na innym kablu AV i poprzez HDMI i dalej jest to samo ;/
 

Kamilloks

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę tworzyć nowych postów więc się podepnę. Mam problem. Mam Xbox 360 Slim. Konsolę kupiłem pół miesiąca temu. Nie przerabiałem jej. Jest z Euro RTV i AGD. Mianowicie gdy gram w grę zainstalowaną na dysku wszystko jest OK. A gdy gram z płyty konsola po prostu mi się zawiesza. I nic nie idzie zrobić.
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Nie mogę tworzyć nowych postów więc się podepnę. Mam problem. Mam Xbox 360 Slim. Konsolę kupiłem pół miesiąca temu. Nie przerabiałem jej. Jest z Euro RTV i AGD. Mianowicie gdy gram w grę zainstalowaną na dysku wszystko jest OK. A gdy gram z płyty konsola po prostu mi się zawiesza. I nic nie idzie zrobić.
Oddaj na gwarancje.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.
 

Do góry Bottom