1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360, kłopot z odczytem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez suhacz1989, Kwiecień 5, 2012.

1. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Mam konsole NTSC z 2006.11, dash 1.4719, naped Samsung ms 28(sprawdzałem też na http://www.360drives.com/list i jest on od nowości), wgrałem LT 2.01b i jest problem z odczytywaniem kopii zapasowych.
    Oryginalne chodzą bez problemu, jednak przy kopiach zapasowych pojawia się problem, za każdym razem gdy uruchamiam wyskakuje błąd "nie rozpoznana płyta,nie można odczytać płyty"
    Mam kilka konsol tej daty i żadna się rak nie zachowuje. Sprawdzałem na kopiach [RF] pod LT 3,0 i 2,0 (verbatimy nagrane ihasem z softem) które na innych chodzą bez problemu.
    Wiecie może w czym leży problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Laser się konczy.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. suhacz1989

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a mam jeszcze jeden problem, testowałem konsolke z 2007 naped benq, wgralem lt 3,0 i chcialem spr jak gierki beda smigac, odpalilem pogralem az konsola sie zawiesila i zaczęły sie pojawiać artefakty,po ponownym uruchomieniu wyskoczyły 4 diody które pulsują i brak obrazu. Czego to może być objaw ?

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    4 diody to przeważnie problem z kablem AV, odłącz go i podłącz ponownie. Nieraz się zdarza, że jest źle dociśnięty i właśnie wyskakują 4 diody.

6. suhacz1989

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    próbowałem na innym kablu AV i poprzez HDMI i dalej jest to samo ;/

7. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    Nie mogę tworzyć nowych postów więc się podepnę. Mam problem. Mam Xbox 360 Slim. Konsolę kupiłem pół miesiąca temu. Nie przerabiałem jej. Jest z Euro RTV i AGD. Mianowicie gdy gram w grę zainstalowaną na dysku wszystko jest OK. A gdy gram z płyty konsola po prostu mi się zawiesza. I nic nie idzie zrobić.

8. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Oddaj na gwarancje.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

Wczytywanie...

Poleć forum